více >>

DARUJTE SOBĚ NEBO SVÝM BLÍZKÝM PŘEDPLATNÉ ČASOPISU NATIONAL GEOGRAPHIC!

Předplaťte si časopis na rok jen za 999 Kč a získáte půlroční předplatné vašeho regionálního Deníku v hodnotě 1 131 Kč zdarma!

Akce platí pro nové objedndárek National Geographic 10/15ávky obdržené v termínu od 2. 10. 2015 do 5. 11. 2015. Předplatné musí být uhrazeno nejpozději do 13. 11. 2015.

Předplatné si můžete nechat zasílat také doporučeně. V takovém případě připočítáváme k ceně předplatného poštovné 37 Kč za výtisk.

Nyní mimořádná nabídka! Vánoční předplatné na rok jen za 899 Kč a jako dárek pro sebe si vyberte jednu z uvedených her a nezapomeňte ji uvést v objednávce: Česko pro pamětníky (v hodnotě 699 Kč), iKnow (v hodnotě 799 Kč) nebo Zlaté Česko (v hodnotě 699 Kč).

Předplatné platí pro nové objednávky obdržené do 31. 12. 2015 nebo do vyčerpání zásob dárků.  Pokud obdržíme platbu do 11. 12. 2015, stihneme hru poslat do Vánoc.dárek National geographic 11/15


National Geographic - Exkluzivní měsíčník přináší strhující pohled do přírodních, technických, kulturních a etnických tajů tohoto světa

Nejslavnější světový magazín o cestování, vědě a přírodě. Tento tradiční titul vám umožní nahlédnout do světa, do kterého se běžně nepodíváte. Zajímavé fotografie a články vám umožní prožít, jak vypadá návštěva tropických pralesů, arktických plání i afrických stepí. Mimoto se také dočtete spoustu zajímavostí ze světa vědy a techniky.

Redakční pilíře:

  • Poznání o přírodních jevech
  • Pohledy do zákulisí vědeckých expedic
  • Přiblížení kultur a zvyků vzdálených národů
  • Představení zajímavostí ze světa vědy a techniky
  • Lokální reportáže s českou tématikou
  • Exkluzivní fotografické záběry
  • Mapové přílohy jsou součástí obsahu časopisu několikrát za rok

Dárkový certifikát si můžete stáhnout zde.

Volání na bílou předplatitelskou linku je zpoplatněno zvýhodněnou sazbou 1,60 Kč včetně DPH za započatou minutu volání z pevné linky. Volání z mobilního telefonu je dle tarifu mobilního operátora.

Kontakty pro objednání doposlání starších vydání (cena včetně poštovného je 99 Kč): telefon: 225 985 225, email: astrosat@send.cz


Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2015 - 2018, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Zásady zpracování osobních údajů. Všeobecné smluvní podmínky. Práva subjektů údajů