Nyní mimořádná akce: Předplaťte si TV Star na rok za zvýhodněnou cenu 468 Kč (tj. 18 Kč za jeden výtisk - oproti nákupu na stánku ušetříte 104 Kč) a navíc získáte dárek - jednu z knih edice National Gepgraphic podle vašeho výběru : Almanach geografie, Atlas expedic, Afrika očima bohů nebo Putování tučňáků. dárek TV Star 22/15

Tato mimořádná nabídka platí jen do 15. 11. 2015 nebo do vyčerpání počtu dárků, který lze ověřit na předplatitelské lince 840 336 459. Předplatné musí být uhrazeno do 14 dnů od skončení akce.

TV star je televizní programový čtrnáctideník určený moderním, aktivním čtenářům primárně středních a mladších cílových skupin s vyššími nároky na kvalitu produktu. TV star vychází každé druhé pondělí a nabízí čtenářům kvalitní a přehledný TV program 101 televizních stanic včetně kompletního programu českých digitálních stanic na 14 dní od následujícího pátku. Mimo jiné nabízí rozhovory a portréty televizních a filmových hvězd, reportáže z natáčení a různých společenských událostí v kultuře. Jsou zde také pravidelné rubriky – drby a klípky, světové i domácí filmové a televizní premiéry, novinky ze světa filmu, videa, DVD, CD, knih, technické novinky z oblasti domácí zábavy, cestování, křížovky, soutěže a horoskop.

Dárkový certifikát si můžete stáhnout zde

Volání na bílou předplatitelskou linku je zpoplatněno zvýhodněnou sazbou 1,60 Kč včetně DPH za započatou minutu volání z pevné linky. Volání z mobilního telefonu je dle tarifu mobilního operátora.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2015 - 2018, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Zásady zpracování osobních údajů. Všeobecné smluvní podmínky. Práva subjektů údajů