Zpět

Nejnovější vydání

Standardní předplatné pro nové objednávky:

Půlroční: 348 Kč

Roční: 696 Kč

Objednejte si roční předplatné jen za 696 Kč, oproti nákupu na stánku ušetříte 252 Kč a získáte dárek v hodnotě 499 Kč!

Dárek: Bateriová rotační bruska na paty a chodidla od firmy Dedra vám zajistí účinné a rychlé odstranění ztvrdlé kůže. Ukažte své zdravé, krásné nohy a odstraňte zrohovatělou kůži na patách během chvilky! www.dedra.cz

dárek Dům a zahrada

Akce platí pro objednávky obdržené od 18. 10. do 14. 11. 2018. Neváhejte, dárek zasíláme jen do vyčerpání zásob. Předplatné musí být uhrazeno nejpozději do 22. 11. 2018. Dárky rozesíláme do šesti týdnů po úhradě předplatného na adresu plátce. 

DŮM&ZAHRADA

Nejčtenější magazín věnovaný stavbě rodinného domu a úpravě jeho okolí. Slouží jako zdroj cenných informací a praktických rad pro všechny, kdo uvažují o bydlení v rodinném domě nebo v něm již bydlí.

Ke stažení: Dárkový certifikát    Vánoční dárkový certifikát 

Volání na bílou předplatitelskou linku 840 336 459 je zpoplatněno zvýhodněnou sazbou 1,60 Kč včetně DPH za započatou minutu volání z pevné linky. Volání z mobilního telefonu je dle tarifu mobilního operátora.

Speciál Dům a zahrada Na venkově - návštěvy zajímavých zahrad, květiny, skleníky i luční kvítí. Ale také interiéry, doplňky, které nestojí desetitisíce, ale jsou krásné a funkční - si můžete koupit zde…

speciál DaZ Na venkově 2018

Speciální nabídky

© 2018 VLTAVA LABE MEDIA a.s. Všechna práva vyhrazena.
Zásady zpracování osobních údajů. Všeobecné smluvní podmínky. Práva subjektů údajů