více >>
Zpět

Nejnovější vydání

Standardní předplatné pro nové objednávky:

Půlroční: 348 Kč

Roční: 696 Kč

Objednejte si předplatné (sobě nebo někomu blízkému jako dárek) na rok jen za 749 Kč, oproti nákupu na stánku ušetříte 199 Kč a získáte dárek v hodnotě 1070 Kč!

Dárek: sada dvou hebkých osušek Brilliant v celkové hodnotě 1070 Kč

Zabalte se do hebkých osušek Frotery z řady Brilliant (o velikosti 70x140 cm) ze 100% přírodní bavlny. Měkoučký, savý a tvarově stálý materiál je navíc odolný vůči opotřebení – ručníky Brilliant vydrží i těm největším „mývalům“ na věky. Vkusný design je vytvořený lesklou přízí, která je vetkaná do lemů a do pěti jemných proužků. Osušky mají navíc praktické poutko. www.kapatex.cz

dárek dům a zahrada 1/19

Akce platí pro objednávky obdržené od 13. 12. 2018 do 16. 1. 2019. Neváhejte, dárek zasíláme jen do vyčerpání zásob. Předplatné musí být uhrazeno nejpozději do 22. 1. 2019. Dárky rozesíláme do šesti týdnů po úhradě předplatného na adresu plátce. 

DŮM&ZAHRADA

Nejčtenější magazín věnovaný stavbě rodinného domu a úpravě jeho okolí. Slouží jako zdroj cenných informací a praktických rad pro všechny, kdo uvažují o bydlení v rodinném domě nebo v něm již bydlí.

Ke stažení: Dárkový certifikát    Vánoční dárkový certifikát 

Volání na bílou předplatitelskou linku 840 336 459 je zpoplatněno zvýhodněnou sazbou 1,60 Kč včetně DPH za započatou minutu volání z pevné linky. Volání z mobilního telefonu je dle tarifu mobilního operátora.

Speciál Dům a zahrada Na venkově - návštěvy zajímavých zahrad, květiny, skleníky i luční kvítí. Ale také interiéry, doplňky, které nestojí desetitisíce, ale jsou krásné a funkční - si můžete koupit zde…

speciál DaZ Na venkově 2018

Speciální nabídky

© 2018 VLTAVA LABE MEDIA a.s. Všechna práva vyhrazena.
Zásady zpracování osobních údajů. Všeobecné smluvní podmínky. Práva subjektů údajů