Zpět

Nejnovější vydání

Standardní předplatné: čtvrtletní 110 Kč, půlroční 221, roční 441 Kč, nebo dvouleté 882 Kč

Předplaťte si Glanc na půl roku jen za 245 Kč, získáte 1 číslo zdarma a dostanete dárek v hodnotě 339 Kč. Nebo si pořiďte roční předplatné jen za 490 Kč a získáte 2 čísla zdarma oproti nákupu na stánku a navíc dárek v hodnotě 500 Kč! dárek Glanc 2/17

Dárek k půlročnímu předplatnému: Kód ke stažení audio knihy Dívka ve vlaku v hodnotě 339 Kč 

Jak si po objednání předplatného dárek stáhnete?
1. Jděte na www.alza.cz/kupon
2. Přihlaste se svou mailovou adresou
3. Zadejte kód, který vám pošleme po uhrazení předplatného na vaši emailovou adresu
4. Audiokniha bude stažena do vaší Alza knihovny. Audioknihu můžete poslouchat ze svého PC, tabletu nebo mobilu, kde stačí stáhnout zdarma aplikaci ALZA MEDIA. Aplikace je dostupná pro verze iOS, Android i Windows mobile.

Dárek k ročnímu předplatnému: Limitovaná edice VARESINA CAFFÉ v hodnotě 500 Kč (Kazeta obsahuje 250 g zrnkové kávy Varesina Caffé Top Quality a originální porcelánový šálek)

Nabídka objednávky s uvítacím dárkem platí pouze pro nové nebo navýšené předplatné, není-li pro konkrétní marketingovou akci stanoveno jinak. Akce platí pro objednávky obdržené od 19. 1. do 20. 2. 2017 nebo do vyčerpání zásob dárků (stav lze ověřit na předplatitelské lince 272 015 015). Předplatné musí být uhrazeno nejpozději do 27. 2. 2017. Dárky rozesíláme do šesti týdnů po úhradě předplatného na adresu plátce.

Glanc

Glanc je český lifestylový časopis zaměřený na všechny oblasti života, které zajímají moderní, inteligentní a náročnou ženu. Představuje čtenářkám módní, kosmetické a designové trendy, myslí na jejich zdraví, připravuje rozhovory s výjimečnými osobnostmi nejen ze světa showbyznysu a sbírá neobyčejné příběhy obyčejných lidí. Glanc dovoluje čtenářkám vstoupit do světa úspěchu, snů, emocí a splněných přání.

S Glancem budete zkrátka vždy v dobré společnosti!

Ke stažení:   Dárkový certifikát     Vánoční dárkový certifikát

Volání na bílou předplatitelskou linku 840 336 459 je zpoplatněno zvýhodněnou sazbou 1,60 Kč včetně DPH za započatou minutu volání z pevné linky. Volání z mobilního telefonu je dle tarifu mobilního operátora.

Kontakty pro objednání doposlání starších vydání (cena včetně poštovného je 59 Kč): telefon: 225 985 225, e-mail: vlm@send.cz.

Speciální nabídky

pololetní předplatné + audiokniha Dívka ve vlaku
Objednat
roční předplatné + kávová kazeta Varesina Caffé
Objednat

© 2017 VLTAVA LABE MEDIA a.s. Všechna práva vyhrazena.
obchodní podmínky