Zpět

Nejnovější vydání

Standardní předplatné: čtvrtletní 110 Kč, půlroční 221, roční 441 Kč, nebo dvouleté 882 Kč

K ročnímu předplatnému za cenu 490 Kč získáte 2 čísla zdarma oproti nákupu na stánku.

Omlouváme se, ale zásoba dárků k ročnímu předplatnému (dvouměsíční kúra IMEDEEN Time Perfection® v hodnotě 3200 Kč) je v tuto chvíli již vyčerpána. Pokud jste si stihli objednat předplatné s dárkem, musí být uhrazeno nejpozději do 26. 9. 2016. Dárky rozesíláme do šesti týdnů po úhradě předplatného.

Glanc

Glanc je český lifestylový časopis zaměřený na všechny oblasti života, které zajímají moderní, inteligentní a náročnou ženu. Představuje čtenářkám módní, kosmetické a designové trendy, myslí na jejich zdraví, připravuje rozhovory s výjimečnými osobnostmi nejen ze světa showbyznysu a sbírá neobyčejné příběhy obyčejných lidí. Glanc dovoluje čtenářkám vstoupit do světa úspěchu, snů, emocí a splněných přání.

S Glancem budete zkrátka vždy v dobré společnosti!

Dárkový certifikát si můžete stáhnout zde.

Volání na bílou předplatitelskou linku je zpoplatněno zvýhodněnou sazbou 1,60 Kč včetně DPH za započatou minutu volání z pevné linky. Volání z mobilního telefonu je dle tarifu mobilního operátora.

Kontakty pro objednání doposlání starších vydání (cena včetně poštovného je 59 Kč): telefon: 225 985 225, email: astrosat@send.cz

© 2016 VLTAVA LABE MEDIA a.s. Všechna práva vyhrazena.
obchodní podmínky