Zpět

Nejnovější vydání

Objednejte si roční předplatné jen za 389 Kč - oproti volnému prodeji získáte jedno vydání zdarma a navíc jako dárek tři populární speciály časopisu Gurmet

Dárek - speciály Super rychlé dezerty, Dorty a Všechny chutě Česka (119 receptů)

dárek Gurmet 9/18

Akce s dárkem platí pro objednávky obdržené od 16. 8. do 17. 9. 2018. Neváhejte, dárek zasíláme jen do vyčerpání zásob. Předplatné musí být uhrazeno nejpozději do 23. 9. 2018. Dárky rozesíláme do šesti týdnů po úhradě předplatného na adresu plátce. 

Gurmet - neodolatelný český originál

Vidíme dál než jen na okraj talíře. Jídlo je pro nás radostná součást aktivního života, důvod setkat se s přáteli, téma pro hovor i záminka pro cestování. Jídlo je fenomén současnosti, a tak ho chceme prezentovat. Nezůstáváme jen v kuchyni, ale povídáme si s farmáři, zpovídáme osobnosti gastronomického světa, pátráme po těch nejlepších surovinách, zkoušíme nápadité úpravy a přinášíme recepty, které zaručeně fungují. Vaříme opravdu rádi a rádi si o jídle povídáme. Jsme gurmeti.

Ke stažení:  Dárkový certifikát     Vánoční dárkový certifikát

Nový speciál časopisu Gurmet - SUPER RYCHLÉ DEZERTY (pro všechny, kteří mají rádi lákavé sladkosti, přitom snadné a časově ne příliš náročné. Od nejjednodušších a superrychlých krémů do skleniček přes křupavé sušenky k čaji, nadýchané muffiny s neobvyklými chutěmi, jednoduché a báječné ovocné buchty až po luxusnější zákusky pro vážené hosty) si můžete objednat jako doposílku za cenu 79 Kč + 10 Kč poštovné a balné na telefonu: 225 985 225 nebo e-mailu: vlm@send.cz.

speciál Gurmet Super rychlé dezerty

Speciál časopisu Gurmet - VŠECHNY CHUTĚ ČESKA - Každý kout Česka se pídí po zapomenutých krajových specialitách a snaží se nabízet návštěvníkům autentické pokrmy připravené podle starých rodinných receptů. Redaktoři Gurmetu projeli celou republiku a sesbírali nejen unikátní krajové recepty, ale také spoustu tipů na zajímavé farmáře, restaurace a hospůdky. Výsledky jejich několikaměsíční práce najdete v novém gastronomickém průvodci nazvaném Všechny chutě Česka, který je v prodeji od 14. 6. 2018. Můžete si ho také objednat jako doposílku za cenu 79 Kč + 10 Kč poštovné a balné na telefonu: 225 985 225 nebo e-mailu: vlm@send.cz.

speciál Všechny chutě Česka

KUCHYŇSKÁ ZÁSTĚRA GURMET

Objednejte si kuchyňskou zástěru, která je nejen praktickou záležitostí, ale může být i milým dárkem pro vášnivé či začínající kuchaře, na tel.: 225 985 225 nebo mailem: vlm@send.cz. Cena (včetně poštovného a balného): 449 Kč, cena pro předplatitele: 399 Kč

Gurmet zástěry 2017

zástěra profesionálního střihu · 100% bavlna · nastavitelný popruh kolem krku s přezkou · prostorná kapsa na břiše · šířka 76 cm · vyrobeno ve Francii. Barevné varianty: modrá, červená nebo vínová

Kontakty pro objednání doposlání starších vydání (cena včetně poštovného je 44 Kč): telefon: 225 985 225, e-mail: vlm@send.cz.

Volání na bílou předplatitelskou linku 840 336 459 je zpoplatněno zvýhodněnou sazbou 1,60 Kč včetně DPH za započatou minutu volání z pevné linky. Volání z mobilního telefonu je dle tarifu mobilního operátora.

Speciální nabídky

© 2018 VLTAVA LABE MEDIA a.s. Všechna práva vyhrazena.
Zásady zpracování osobních údajů. Všeobecné smluvní podmínky. Práva subjektů údajů