Zpět

Nejnovější vydání

Standardní předplatné: roční 199 Kč

Předplaťte si Kříížovkář TV magazín na rok jen za 199 Kč a vyberte si dárek…

dárek Křížovkář 11/18

Dárek 1: Karel Šíp: Karneval paměťových buněk

Oblíbený moderátor a bavič Karel Šíp s nadhledem sobě vlastním představuje témata, jež ho zajímají, o kterých debatuje se svými televizními hosty nebo jež vyplavila zákoutí jeho paměti. Dočtete se například, jaké geny zdědil po svém tatínkovi, jakou hodnotu má autogram nebo proč mu řidiči ukazují zdvižený prostředníček. Soubor myšlenek doplňuje několik písňových textů a také humorné ilustrace výtvarníka Jiřího Slívy. Vydalo nakladatelství XYZ.

Dárek 1: Jakub Šofar, Jan Nejedlý: Po práci legraci III.

Víte, čemu se za socialismu říkalo atomkaše, hudrák, sešit sešitovič či kovralový lišej? Komu se přezdívalo Krysa Vasilisa, Rudý Rambo či Husák v čokoládě? Hlavním pramenem už třetího souboru toho nejlepšího, co stvořil lidový humor v minulém režimu, se staly ohlasy čtenářů, kteří z paměti vydolovali další dobové anekdoty, písňové parodie, historky ze života a především lidové výrazy ze všech sfér bytí od hospody přes sjezdový palác až po kriminál. Vydalo nakladatelství Bizbooks.

Akce platí pro objednávky obdržené od 25. 10. do 28. 11. 2018. Neváhejte, dárek zasíláme jen do vyčerpání zásob. Předplatné musí být uhrazeno nejpozději do 5. 12. 2018. Dárky rozesíláme do šesti týdnů po úhradě předplatného na adresu plátce. 

Křížovkář je měsíčník pro televizní fandy, křížovkáře a hádankáře, který vychází od roku 1995. Křížovkářský TV magazín přináší na 40 stranách křížovky, osmisměrky, kriskrosy, doplňovačky, nejrůznější hádanky, originální soutěže o desítky či stovky výher zejména věcných, ale i finančních. Křížovkářský TV magazín chce vycházet vstříc nejen svým čtenářům, ale i obchodním partnerům. Proto jsme na základě vašich požadavků připraveni vytvořit tematické rubriky, popř. zpracovat komerční materiál šitý „na míru". Podle ohlasů má tato forma prezentace stále vyšší účinnost.

Ke stažení:   Dárkový certifikát       Vánoční dárkový certifikát

Speciál Křížovkáře - Grilování a zavařování si můžete objednat jako doposílku za cenu 19 Kč + 10 Kč poštovné a balné na telefonu: 225 985 225 nebo e-mailu: vlm@send.cz.

speciál Křížovkář grilování a zavařování 2018

Volání na bílou předplatitelskou linku je zpoplatněno zvýhodněnou sazbou 1,60 Kč včetně DPH za započatou minutu volání z pevné linky. Volání z mobilního telefonu je dle tarifu mobilního operátora.

Speciální nabídky

© 2018 VLTAVA LABE MEDIA a.s. Všechna práva vyhrazena.
Zásady zpracování osobních údajů. Všeobecné smluvní podmínky. Práva subjektů údajů