Zpět

Nejnovější vydání

Standardní předplatné: roční 200 Kč, půlroční 100 Kč

Objednejte si roční předplatné jen za 200 Kč a dostanete dárek!

dárek Křížovkář 9/17

Dárek: 1x Fa MEN Xtreme deosprej a 1x Fa MEN sprchový gel

Nabídka objednávky s uvítacím dárkem platí pouze pro nové nebo kusově navýšené předplatné, není-li pro konkrétní marketingovou akci stanoveno jinak. Akce platí pro objednávky obdržené od 31. 8. do 26. 9. 2017 nebo do vyčerpání zásob dárků (stav lze ověřit na předplatitelské lince 272 015 015). Předplatné musí být uhrazeno nejpozději do 2. 10. 2017. Dárky rozesíláme do šesti týdnů po úhradě předplatného na adresu plátce. Nabídku nelze kumulovat s dalšími nabídkami předplatného ke konkrétnímu titulu a dalšími slevami.

Křížovkář je měsíčník pro televizní fandy, křížovkáře a hádankáře, který vychází od roku 1995. Křížovkářský TV magazín přináší na 40 stranách křížovky, osmisměrky, kriskrosy, doplňovačky, nejrůznější hádanky, originální soutěže o desítky či stovky výher zejména věcných, ale i finančních. Křížovkářský TV magazín chce vycházet vstříc nejen svým čtenářům, ale i obchodním partnerům. Proto jsme na základě vašich požadavků připraveni vytvořit tematické rubriky, popř. zpracovat komerční materiál šitý „na míru". Podle ohlasů má tato forma prezentace stále vyšší účinnost.

Ke stažení:   Dárkový certifikát       Vánoční dárkový certifikát

Od 23. srpna je v prodeji speciální vydání Křížovkáře Zdraví a krása z přírody.

Speciální číslo Křížovkářského TV magazínu je plné přírodních rad a tipů pro krásu, zdraví a imunitu, jednoduchých návodů jak si na zahrádce vypěstovat spolehlivé antioxidanty. Je zaměřený především na byliny a léčivky, které rostou všude kolem nás. Kromě mnoha originálních a přírodních receptů čeká na čtenáře velká porce křížovek a plno zajímavých a hodnotných cen i výhry v hotovosti.

speciál KTVM Zdraví a krása z přírody 2007

Speciál Zdraví a krása z přírody je v prodeji od 23. 8. do 22. 10. 2017. Můžete si ho také objednat jako doposílku za cenu 19 Kč + 10 Kč poštovné a balné na telefonu: 225 985 225 nebo e-mailu: vlm@send.cz.

Volání na bílou předplatitelskou linku je zpoplatněno zvýhodněnou sazbou 1,60 Kč včetně DPH za započatou minutu volání z pevné linky. Volání z mobilního telefonu je dle tarifu mobilního operátora.

Speciální nabídky

roční předplatné + balíček FaMen
Objednat

© 2017 VLTAVA LABE MEDIA a.s. Všechna práva vyhrazena.
obchodní podmínky