Zpět

Nejnovější vydání

DARUJTE SOBĚ NEBO SVÝM BLÍZKÝM PŘEDPLATNÉ ČASOPISU NATIONAL GEOGRAPHIC!

Standardní předplatné: čtvrtletní, 250 Kč, půlroční 500 Kč, roční 999 Kč, dvouleté 1998 Kč

K ročnímu předplatnému získáte dárek Atlas expedic National Geographic! dárek National Geographic 5/16

• Kniha je výjimečnou publikací, jež představuje nejvýznamnější expedice, které podpořila National
Geographic Society. Vyprávění doplněné fotografi emi a mapami popisuje dosažení severního i jižního pólu, objevení Machu Picchu, legendární přelet Atlantiku, výstup na Mt. Everest, sestup k vraku Titaniku a jiné výpravy na hranice geografických i lidských možností. Luxusně vypravená kniha má formát 240 x 308 mm a rozsah 296 stran.

Nabídka platí od 6. 5. do 9. 6. 2016 pouze pro nové předplatitele a do vyčerpání zásob dárků. Stav dárků lze ověřit na předplatitelské lince 840 336 459. Předplatné musí být uhrazeno nejpozději do 16. 6. 2016. Dárky rozesíláme do šesti týdnů po úhradě předplatného.

Předplatné si můžete nechat zasílat také doporučeně. V takovém případě připočítáváme k ceně předplatného poštovné 37 Kč za výtisk.

National Geographic - Exkluzivní měsíčník přináší strhující pohled do přírodních, technických, kulturních a etnických tajů tohoto světa

Nejslavnější světový magazín o cestování, vědě a přírodě. Tento tradiční titul vám umožní nahlédnout do světa, do kterého se běžně nepodíváte. Zajímavé fotografie a články vám umožní prožít, jak vypadá návštěva tropických pralesů, arktických plání i afrických stepí. Mimoto se také dočtete spoustu zajímavostí ze světa vědy a techniky.

Redakční pilíře:

  • Poznání o přírodních jevech
  • Pohledy do zákulisí vědeckých expedic
  • Přiblížení kultur a zvyků vzdálených národů
  • Představení zajímavostí ze světa vědy a techniky
  • Lokální reportáže s českou tématikou
  • Exkluzivní fotografické záběry

Dárkový certifikát si můžete stáhnout zde.

Volání na bílou předplatitelskou linku je zpoplatněno zvýhodněnou sazbou 1,60 Kč včetně DPH za započatou minutu volání z pevné linky. Volání z mobilního telefonu je dle tarifu mobilního operátora.

Kontakty pro objednání doposlání starších vydání (cena včetně poštovného je 99 Kč): telefon: 225 985 225, email: astrosat@send.cz

Speciální nabídky

roční předplatné+Atlas expedic National Geographic
Objednat

© 2016 Astrosat Media s.r.o. Všechna práva vyhrazena.
obchodní podmínky