Zpět

Nejnovější vydání

DARUJTE SOBĚ NEBO SVÝM BLÍZKÝM PŘEDPLATNÉ ČASOPISU NATIONAL GEOGRAPHIC!

Standardní předplatné: čtvrtletní, 250 Kč, půlroční 500 Kč, roční 999 Kč, dvouleté 1998 Kč

Objednejte si roční předplatné jen za 999 Kč a získejte dárek!

dárek National Geographic 8/18
 
Dárek: šátek National Geographic - multifunkční bezešvý šátek vyrobený z polyesterového mikrovlákna má tvar tubusu. Použitý materiál – polyester – ho předurčuje k využití při různých sportovních aktivitách, ale rovněž k běžnému nošení. Mezi základní vlastnosti patří: odolnost proti větru, prodyšnost, jemnost, lehkost, schopnost rychle vyschnout. Antibakteriální úprava Polygiene®.

Akce platí pro objednávky obdržené od 10. 8. do 6. 9. 2018. Neváhejte, dárek zasíláme jen do vyčerpání zásob. Předplatné musí být uhrazeno nejpozději do 14. 9. 2018. Dárky rozesíláme do šesti týdnů po úhradě předplatného na adresu plátce.

Zaplacením předplatného se stáváte členy National Geographic Society.

Předplatné si můžete nechat zasílat také doporučeně. V takovém případě připočítáváme k ceně předplatného poštovné 37 Kč za výtisk.

National Geographic

Nejslavnější světový magazín o cestování, vědě a přírodě. Tento exkluzivní titul vám umožní nahlédnout do světa, do kterého se běžně nepodíváte. Zajímavé fotografie a články vám umožní prožít, jak vypadá návštěva tropických pralesů, arktických plání i afrických stepí. Mimoto se také dočtete spoustu zajímavostí ze světa vědy a techniky.

Redakční pilíře:

  • Poznání o přírodních jevech
  • Pohledy do zákulisí vědeckých expedic
  • Přiblížení kultur a zvyků vzdálených národů
  • Představení zajímavostí ze světa vědy a techniky
  • Lokální reportáže s českou tématikou
  • Exkluzivní fotografické záběry

Ke stažení:   Dárkový certifikát     Vánoční dárkový certifikát

Volání na bílou předplatitelskou linku 840 336 459 je zpoplatněno zvýhodněnou sazbou 1,60 Kč včetně DPH za započatou minutu volání z pevné linky. Volání z mobilního telefonu je dle tarifu mobilního operátora.

Kontakty pro objednání doposlání starších vydání (cena včetně poštovného je 99 Kč): telefon: 225 985 225, e-mail: vlm@send.cz. Na tomto kontaktu si můžete objednat také nový speciál Traveler (cena včetně poštovného je 99 Kč)

Traveler 2018

Speciální nabídky

© 2018 VLTAVA LABE MEDIA a.s. Všechna práva vyhrazena.
Zásady zpracování osobních údajů. Všeobecné smluvní podmínky. Práva subjektů údajů