Zpět

Nejnovější vydání

DARUJTE SOBĚ NEBO SVÝM BLÍZKÝM PŘEDPLATNÉ ČASOPISU NATIONAL GEOGRAPHIC!

Standardní předplatné: čtvrtletní, 250 Kč, půlroční 500 Kč, roční 999 Kč, dvouleté 1998 Kč

Objednejte si časopis na rok jen za 999 Kč a dostanete plátěný vak National Geographic Česko

dárek NG 2/17

Dárek: praktický plátěný vak se stahovacími šňůrkami snadno využijete na svých cestách nebo například jako praktické denní zavazadlo, v němž nosíte věci na trénink a podobné nezbytnosti. Rorměr: 47 x 33 cm.

Nabídka objednávky s uvítacím dárkem platí pouze pro nové nebo navýšené předplatné, není-li pro konkrétní marketingovou akci stanoveno jinak. Akce platí pro objednávky obdržené 10. 2. do 9. 3. 2017 nebo do vyčerpání zásob dárků (stav zásoby dárků lze ověřit na předplatitelské lince 272 015 015). Předplatné musí být uhrazeno nejpozději do 6. 3. 2017. Dárky rozesíláme do šesti týdnů po úhradě předplatného na adresu plátce. Akce se vztahuje pouze na zásilky po ČR.

Předplatné si můžete nechat zasílat také doporučeně. V takovém případě připočítáváme k ceně předplatného poštovné 37 Kč za výtisk.

National Geographic - Exkluzivní měsíčník přináší strhující pohled do přírodních, technických, kulturních a etnických tajů tohoto světa

Nejslavnější světový magazín o cestování, vědě a přírodě. Tento tradiční titul vám umožní nahlédnout do světa, do kterého se běžně nepodíváte. Zajímavé fotografie a články vám umožní prožít, jak vypadá návštěva tropických pralesů, arktických plání i afrických stepí. Mimoto se také dočtete spoustu zajímavostí ze světa vědy a techniky.

Redakční pilíře:

  • Poznání o přírodních jevech
  • Pohledy do zákulisí vědeckých expedic
  • Přiblížení kultur a zvyků vzdálených národů
  • Představení zajímavostí ze světa vědy a techniky
  • Lokální reportáže s českou tématikou
  • Exkluzivní fotografické záběry

Ke stažení:   Dárkový certifikát     Vánoční dárkový certifikát

Volání na bílou předplatitelskou linku 840 336 459 je zpoplatněno zvýhodněnou sazbou 1,60 Kč včetně DPH za započatou minutu volání z pevné linky. Volání z mobilního telefonu je dle tarifu mobilního operátora.

Kontakty pro objednání doposlání starších vydání (cena včetně poštovného je 99 Kč): telefon: 225 985 225, e-mail: vlm@send.cz.

Speciální nabídky

roční předplatné + plátěný vak Nationa Geographic
Objednat

© 2017 VLTAVA LABE MEDIA a.s. Všechna práva vyhrazena.
obchodní podmínky