Zpět

Nejnovější vydání

Standardní předplatné: půlroční za výhodněnou cenu 294 Kč (oproti nákupu na stánku ušetříte 93 Kč), roční za výhodněnou cenu 588 Kč (oproti nákupu na stánku ušetříte 186 Kč)

Předplaťte si Kreativ na dva roky a dostanete dárek!

dárek Praktická žena Kreativ 6/16

Dárek k dvouletému předplatnému jen za 1176 Kč: kávovar CAFISSIMO PURE v hodnotě 2499 Kč 

Nabídka platí pouze pro nové předplatitele do 7. 12. 2016 nebo do vyčerpání zásob dárků (stav lze ověřit na předplatitelské lince 840 336 459). Předplatné musí být uhrazeno nejpozději do 14. 12. 2016. Dárky rozesíláme do šesti týdnů po úhradě předplatného.

Kreativ Praktická žena - dvouměsíčník pro radost ze života a tvoření (www.ikreativ.cz)

Časopis podle posledních evropských trendů mezi hobby časopisy. Pro ženy, které si mohou dovolit největší luxus: udělat si čas sama na sebe a pro radost svou i okolí hledat a tvořit krásu. Kreativ přichází na luxusním papíru, s pozitivním přístupem k životu na každé stránce, a novinkami v tvoření.

Redakční pilíře:

  • Nápady pro tvoření vlastníma rukama
  • Nápady na zkrášlení svého domova
  • Nápady, jak obohatit svůj život novými kurzy
  • Myšlenky, které přináší pohodu a relaxaci
  • Dárky vyráběné jen pro tento časopis
  • Představení kreativních žen
  • Vaření s příběhem
  • Originální grafické zpracování

Dárkový certifikát si můžete stáhnout zde.

Volání na bílou předplatitelskou linku je zpoplatněno zvýhodněnou sazbou 1,60 Kč včetně DPH za započatou minutu volání z pevné linky. Volání z mobilního telefonu je dle tarifu mobilního operátora.

speciál Kreativ Háčkování

Od 25.10. je v prodeji Speciál Kreativ Háčkování, který si - stejně jako Speciál Kreativ Pletení - můžete objednat na telefonu: 225 985 225, emailem: astrosat@send.cz (cena včetně poštovného je 129 Kč).

Kontakty pro objednání OMALOVÁNEK (cena včetně poštovného je 99 Kč) a doposlání starších vydání Kreativu (cena včetně poštovného je 129 Kč): telefon: 225 985 225, email: astrosat@send.cz  

omalovánky Kreativ 2015Kreativ OMALOVÁNKY - 100 stran pro relaxaci, meditaci a radost. Cena: 99 Kč (poštovné a balné zdarma).

K vymalování najdete květiny, zvířátka, mandaly, grafické obrazy, indiánské i vánoční motivy, a taky navíc speciální horoskop. Vyzkoušejte, jak vám může jejich vymalovávání přinést zklidnění a relaxaci. Jen musíte dávat pozor, aby vám časopis nebrali ostatní rodinní příslušníci pod rukama… (když tak jim kupte vlastní výtisk).

Speciální nabídky

dvouleté předplatné + kávovar bílý Cafissimo Pure
Objednat
dvouleté předplatné + kávovar černý Cafissimo Pure
Objednat

© 2016 VLTAVA LABE MEDIA a.s. Všechna práva vyhrazena.
obchodní podmínky