Zpět

Nejnovější vydání

Standardní předplatné: půlrok 392 Kč, roční za výhodněnou cenu 588 Kč (oproti nákupu na stánku ušetříte 186 Kč)

Předplaťte si Kreativ na rok jen za 588 Kč a dostanete dárek v hodnotě 848 Kč!dárek Kreativ 3/16

Dárek: rtěnka Avon True colour matte a vůně Avon Dreams EDP, 50 ml s jemnými tóny švestky, růže stolisté a bílého dřeva - v celkové hodnotě 848 Kč. 

Akce platí pro nové objednávky obdržené od 14. 4. do 16. 6. 2016 nebo do vyčerpání počtu dárků. Stav zásob dárků lze ověřit na předplatitelské lince 840 336 459. Dárky posíláme do 6 týdnů po úhradě předplatného. Předplatné musí být uhrazeno nejdéle do 30. 6. 2016.

Kreativ Praktická žena - dvouměsíčník pro radost ze života a tvoření (www.ikreativ.cz)

Časopis podle posledních evropských trendů mezi hobby časopisy. Pro ženy, které si mohou dovolit největší luxus: udělat si čas sama na sebe a pro radost svou i okolí hledat a tvořit krásu. Kreativ přichází na luxusním papíru, s pozitivním přístupem k životu na každé stránce, a novinkami v tvoření.

Redakční pilíře:

  • Nápady pro tvoření vlastníma rukama
  • Nápady na zkrášlení svého domova
  • Nápady, jak obohatit svůj život novými kurzy
  • Myšlenky, které přináší pohodu a relaxaci
  • Dárky vyráběné jen pro tento časopis
  • Představení kreativních žen
  • Vaření s příběhem
  • Originální grafické zpracování

Dárkový certifikát si můžete stáhnout zde.

Volání na bílou předplatitelskou linku je zpoplatněno zvýhodněnou sazbou 1,60 Kč včetně DPH za započatou minutu volání z pevné linky. Volání z mobilního telefonu je dle tarifu mobilního operátora.

Speciál Kreativ Pletení 2016

Od 17. 3. je v prodeji Speciál Kreativ Pletení, který můžete objednat na telefonu: 225 985 225, emailem: astrosat@send.cz (cena včetně poštovného je 129 Kč).

Kontakty pro objednání OMALOVÁNEK (cena včetně poštovného je 99 Kč) a doposlání starších vydání Kreativu (cena včetně poštovného je 129 Kč): telefon: 225 985 225, email: astrosat@send.cz  

omalovánky Kreativ 2015Kreativ OMALOVÁNKY - 100 stran pro relaxaci, meditaci a radost. Cena: 99 Kč (poštovné a balné zdarma).

K vymalování najdete květiny, zvířátka, mandaly, grafické obrazy, indiánské i vánoční motivy, a taky navíc speciální horoskop. Vyzkoušejte, jak vám může jejich vymalovávání přinést zklidnění a relaxaci. Jen musíte dávat pozor, aby vám časopis nebrali ostatní rodinní příslušníci pod rukama… (když tak jim kupte vlastní výtisk).

Speciální nabídky

+kosmetika Avon (rtěnka+vůně Avon Dreams EDP)
Objednat

© 2016 Astrosat Media s.r.o. Všechna práva vyhrazena.
obchodní podmínky