Zpět

Nejnovější vydání

Standardní předplatné: půlroční za výhodněnou cenu 294 Kč (oproti nákupu na stánku ušetříte 93 Kč), roční za výhodněnou cenu 588 Kč (oproti nákupu na stánku ušetříte 186 Kč)

Předplaťte si Kreativ na rok za 588 Kč - oproti nákupu na stánku ušetříte 186 Kč a získáte dárek v hodnotě 1990 Kč!

Dárek: Sada tří forem na pečení netradičných dortů Dedra v masivním provedení z kovu s vnitřním nepřilnavým povrchem v hodnotě 1990 Kč, www.dedra.cz

dárek Praktická žena 4/17

Nabídka objednávky s uvítacím dárkem platí pouze pro nové nebo kusově navýšené předplatné, není-li pro konkrétní marketingovou akci stanoveno jinak. Akce platí pro objednávky obdržené od 15. 6. do 14. 8. 2017 nebo do vyčerpání zásob dárků (stav lze ověřit na předplatitelské lince 272 015 015). Předplatné musí být uhrazeno nejpozději do 21. 8. 2017. Dárky rozesíláme do šesti týdnů po úhradě předplatného na adresu plátce. Jednotlivé marketingové nabídky nelze kumulovat s dalšími nabídkami předplatného ke konkrétnímu titulu a dalšími slevami.

Kreativ Praktická žena - dvouměsíčník pro radost ze života a tvoření (www.ikreativ.cz)

Časopis podle posledních evropských trendů mezi hobby časopisy. Pro ženy, které si mohou dovolit největší luxus: udělat si čas sama na sebe a pro radost svou i okolí hledat a tvořit krásu. Kreativ přichází na luxusním papíru, s pozitivním přístupem k životu na každé stránce, a novinkami v tvoření.

Redakční pilíře:

  • Nápady pro tvoření vlastníma rukama
  • Nápady na zkrášlení svého domova
  • Nápady, jak obohatit svůj život novými kurzy
  • Myšlenky, které přináší pohodu a relaxaci
  • Dárky vyráběné jen pro tento časopis
  • Představení kreativních žen
  • Vaření s příběhem
  • Originální grafické zpracování

Ke stažení:   Dárkový certifikát      Vánoční dárkový certifikát

Volání na bílou předplatitelskou linku 840 336 459 je zpoplatněno zvýhodněnou sazbou 1,60 Kč včetně DPH za započatou minutu volání z pevné linky. Volání z mobilního telefonu je dle tarifu mobilního operátora.

speciál Kreativ Háčkování

Od 25.10. je v prodeji Speciál Kreativ Háčkování, který si - stejně jako Speciál Kreativ Pletení - můžete objednat na telefonu: 225 985 225, e-mailem: vlm@send.cz (cena včetně poštovného je 129 Kč).

Kontakty pro objednání OMALOVÁNEK (cena včetně poštovného je 99 Kč) a doposlání starších vydání Kreativu (cena včetně poštovného je 129 Kč): telefon: 225 985 225, e-mail: vlm@send.cz.

omalovánky Kreativ 2015Kreativ OMALOVÁNKY - 100 stran pro relaxaci, meditaci a radost. Cena: 99 Kč (poštovné a balné zdarma).

K vymalování najdete květiny, zvířátka, mandaly, grafické obrazy, indiánské i vánoční motivy, a taky navíc speciální horoskop. Vyzkoušejte, jak vám může jejich vymalovávání přinést zklidnění a relaxaci. Jen musíte dávat pozor, aby vám časopis nebrali ostatní rodinní příslušníci pod rukama… (když tak jim kupte vlastní výtisk).

Speciální nabídky

roční předplatné + formy na dort DEDRA
Objednat

© 2017 VLTAVA LABE MEDIA a.s. Všechna práva vyhrazena.
obchodní podmínky