Zpět

Nejnovější vydání

Standardní předplatné: půlroční za výhodněnou cenu 294 Kč (oproti nákupu na stánku ušetříte 93 Kč), roční za výhodněnou cenu 588 Kč (oproti nákupu na stánku ušetříte 186 Kč)

Předplaťte si Kreativ na rok za 588 Kč - oproti nákupu na stánku ušetříte 186 Kč a dostanete dárek v hodnotě 649 Kč.

Dárek: EVW ALLURING EDP, 50 ml od AVONU (svůdná vůně, která v sobě mísí tóny květu neroli s přitažlivými akordy červeného ovoce na smyslném mošusovém základu) v hodnotě 649 Kč, www.avon.cz

dárek Praktická žena Kreativ 2/18

Nabídka objednávky s uvítacím dárkem platí pouze pro nové nebo kusově navýšené předplatné, není-li pro konkrétní marketingovou akci stanoveno jinak. Akce platí pro objednávky obdržené  od 8. 2. do 11. 4. 2018 nebo do vyčerpání zásob dárků (stav lze ověřit na předplatitelské lince 272 015 015). Předplatné musí být uhrazeno nejpozději do 18. 4. 2018. Dárky rozesíláme do šesti týdnů po úhradě předplatného na adresu plátce. Jednotlivé marketingové nabídky nelze kumulovat s dalšími nabídkami předplatného ke konkrétnímu titulu a dalšími slevami.

Kreativ Praktická žena - dvouměsíčník pro radost ze života a tvoření (www.kreativ.cz)

Časopis podle posledních evropských trendů mezi hobby časopisy. Pro ženy, které si mohou dovolit největší luxus: udělat si čas sama na sebe a pro radost svou i okolí hledat a tvořit krásu. Kreativ přichází na luxusním papíru, s pozitivním přístupem k životu na každé stránce, a novinkami v tvoření.

Redakční pilíře:

  • Nápady pro tvoření vlastníma rukama
  • Nápady na zkrášlení svého domova
  • Nápady, jak obohatit svůj život novými kurzy
  • Myšlenky, které přináší pohodu a relaxaci
  • Dárky vyráběné jen pro tento časopis
  • Představení kreativních žen
  • Vaření s příběhem
  • Originální grafické zpracování

Ke stažení:   Dárkový certifikát      Vánoční dárkový certifikát

Volání na bílou předplatitelskou linku 840 336 459 je zpoplatněno zvýhodněnou sazbou 1,60 Kč včetně DPH za započatou minutu volání z pevné linky. Volání z mobilního telefonu je dle tarifu mobilního operátora.

Nyní v prodeji kniha - cvičebnice Kreativ Luxus přítomného okamžiku

Pokud se někdy večer divíte, kam vám tak rychle zmizel celý den nebo dokonce týden nebo měsíc, je nejvyšší čas zpomalit. Nenechte si už krást vlastní život cizími starostmi nebo nesmyslnými požadavky světa okolo vás! Naučte se, jak si užít každou svoji minutu a získat tak víc času, lepší náladu, klidnou mysl i šťastnější rodinu. Nový speciál časopisu Kreativ - kniha s názvem Luxus přítomného okamžiku je celý věnovaný mindfulness, tedy vnímavosti k sobě samému. Naučte se být na sebe hodní! Ve speciálu najdete také dárky: životabudící samolepky, kartičky pro vaše chvilky štěstí, záložku do knihy a samozřejmě spoustu kreativních tipů.

speciál Kreativ Luxusdiář Kreativ 2018

Knihu Kreativ Luxus přítomného okamžiku si můžete objednat na telefonu: 225 985 225, e-mailem: vlm@send.cz (cena 250 Kč, poštovné je zdarma). Na tomto kontaktu nebo v e-shopu na www.kreativ.cz si můžete objednat i další speciály, včetně diáře pro rok 2018 (cena 365 Kč, poštovné je zdarma).


© 2018 VLTAVA LABE MEDIA a.s. Všechna práva vyhrazena.
obchodní podmínky