Zpět

Nejnovější vydání

Standardní předplatné

Roční předplatné - 988 Kč  (oproti nákupu na stánku ušetříte 2,60 Kč na každém čísle), roční předplatné + 11 speciálů - 1127 Kč
Půlroční předplatné - 494 Kč
Čtvrtletní předplatné - 247 Kč

Objednejte sobě nebo jako dárek roční předplatné jen za 988 Kč a vyberte si hru v hodnotě až 699 Kč!

Dárek k předplatnému na výběr: společenské hry - Na ledové kře, Panovník nebo Sochy v akci

Hra Colt Express je již bohužel vyčerpána.

dárek Překvapení 47/17

Nabídka objednávky s uvítacím dárkem platí pouze pro nové nebo kusově navýšené předplatné, není-li pro konkrétní marketingovou akci stanoveno jinak. Akce platí pro objednávky obdržené od 20. 11. do 17. 12. 2017 nebo do vyčerpání zásob dárků (stav lze ověřit na předplatitelské lince 272 015 015). Předplatné musí být uhrazeno nejpozději do 23. 12. 2017, ale POKUD PŘEDPLATNÉ UHRADÍTE DO 8. 12.2017, STIHNEME VÁM DÁREK POSLAT DO VÁNOC. Dárky rozesíláme do šesti týdnů po úhradě předplatného na adresu plátce. Nabídku nelze kumulovat s dalšími nabídkami předplatného ke konkrétnímu titulu a dalšími slevami.

Luštění a prima čtení, potěší vás Překvapení

S časopisem Překvapení se nikdy nebudete nudit. Každý týden v něm najdete oblíbené čtenářské příběhy ze života, cestopis z daleké země, recepty, rozhovor, módní a kosmetické tipy, čtení o mezilidských vztazích a zdraví. Nikdy nechybějí velké křížovky, osmisměrky, Sudoku a SMS soutěže o atraktivní ceny!

Redakční pilíře:

  • Křížovky a soutěže o atraktivní výhry
  • Tipy z oblasti módy, kosmetiky a zdraví
  • Vaření
  • Cestování
  • Rady odborníků
  • Mezilidské vztahy, láska

Ke stažení:   Dárkový certifikát      Vánoční dárkový certifikát

Volání na bílou předplatitelskou linku je zpoplatněno zvýhodněnou sazbou 1,60 Kč včetně DPH za započatou minutu volání z pevné linky. Volání z mobilního telefonu je dle tarifu mobilního operátora.

Speciální nabídky

© 2017 VLTAVA LABE MEDIA a.s. Všechna práva vyhrazena.
obchodní podmínky