Zpět

Nejnovější vydání

Standardní předplatné: roční - 234 Kč, půlroční - 117 Kč, čtvrtletní - 63 Kč

TV expres je programový čtrnáctideník, který je určen opravdu nejširšímu spektru televizních diváků. Nabízí program 30 základních nejsledovanějších televizních kanálů dostupných přes všechny typy příjmu televizního signálu. TV expres kombinuje lehkou a zábavnou formou programový přehled televizních kanálů na 14 dní se čtením o filmech, seriálech a hereckých hvězdách se soutěžními kvízy, křížovkami a sudoku. Čtenáři TV expresu tak dostávají nejen přehledný program, ale i šanci vyhrát každých čtrnáct dní mnoho skvělých cen.

TV expres vychází každé druhé pondělí za cenu 9,90 Kč.

Ke stažení:   Dárkový certifikát      Vánoční dárkový certifikát

TV expres speciál 32 stran křížovek 

Protože víme, že vás baví luštění křížovek, osmisměrek a sudoku v našem TV expresu, připravili jsme pro vás speciál, který je celý věnován právě luštění. A abyste neluštili jen tak nadarmo – i když nadarmo to nikdy není, neboť luštění tříbí mysl a udržuje mozek bystrý -, dočtete se v něm také, co mají rády televizní a filmové  osobnosti, jak tráví čas, když právě nestojí před kamerou, a co jsou jejich tajné lásky.     

speciál TV expres Křížovky

Pokud Speciál 32 stran křížovek neseženete na stáncích můžete si ho objednat na telefonu: 225 985 225 nebo e-mailem: vlm@send.cz (cena 15 Kč + 10 Kč poštovné).

Volání na bílou předplatitelskou linku je zpoplatněno zvýhodněnou sazbou 1,60 Kč včetně DPH za započatou minutu volání z pevné linky. Volání z mobilního telefonu je dle tarifu mobilního operátora.

© 2018 VLTAVA LABE MEDIA a.s. Všechna práva vyhrazena.
obchodní podmínky