Zpět

Nejnovější vydání

Standardní roční předplatné: 367 Kč

Objednejte si roční předplatné jen za 387 Kč a dostanete dárek v hodnotě 432 Kč!

Dárek - balíček 8 pánských sprchových gelů Fa MEN v hodnotě 432 Kč

dárek Dům a zahrada 6/17

Nabídka objednávky s uvítacím dárkem platí pouze pro nové nebo kusově navýšené předplatné, není-li pro konkrétní marketingovou akci stanoveno jinak. Akce platí pro objednávky obdržené od 22. 5. do 4. 6. 2017 nebo do vyčerpání zásob dárků (stav lze ověřit na předplatitelské lince 272 015 015). Předplatné musí být uhrazeno nejpozději do 12. 6. 2017. Dárky rozesíláme do šesti týdnů po úhradě předplatného na adresu plátce. Nabídku nelze kumulovat s dalšími nabídkami předplatného ke konkrétnímu titulu a dalšími slevami.

Časopis TV mini

Časopis roku 2013 - televizní programový čtrnáctideník v netradičním formátu určený moderním, aktivním čtenářům primárně mladších cílových skupin. TV mini vychází každé druhé pondělí a nabízí kvalitní a přehledný TV program 70 TV stanic včetně kompletního programu českých digitálních stanic na 14 dní od následující soboty. Nabízí čtenářům mimo jiné rozhovory a portréty televizních a filmových hvězd, reportáže z natáčení a různých společenských událostí v kultuře. Jsou zde také pravidelné rubriky, reportáže z cest, adrenalinové výlety, rady, jak řešit složité životní situace, klípky o hvězdách, horoskopy, soutěže a další zajímavosti.

V roce 2014 TV mini získal ocenění Časopis roku 2013! Časopisem roku v kategorii Časopisy s prodaným nákladem nad 100.000 ks se stal programový čtrnáctideník TV mini našeho vydavatelství. Navíc nás těší, že časopis TV expres byl mezi pěti finalisty v kategorii Hvězda roku, tedy mezi časopisy s nejvyšším nárůstem prodaného nákladu, čtenosti a inzerce. Soutěž Časopis roku pořádá Unie vydavatelů, profesní sdružení pro vydavatele tisku.

Ke stažení:   Dárkový certifikát      Vánoční dárkový certifikát

Volání na bílou předplatitelskou linku je zpoplatněno zvýhodněnou sazbou 1,60 Kč včetně DPH za započatou minutu volání z pevné linky. Volání z mobilního telefonu je dle tarifu mobilního operátora.

Speciální nabídky

roční předplatné - 8x FaMen sprchové gely
Objednat

© 2017 VLTAVA LABE MEDIA a.s. Všechna práva vyhrazena.
obchodní podmínky