Zpět

Nejnovější vydání

Standardní předplatné: roční - 468 Kč, půlroční - 234 Kč, čtvrtletní - 126 Kč  

Nyní mimořádná nabídka - roční předplatné jen za 390 Kč!

Předplatné s uvítacím dárkem - výhodnou cenou předplatného na rok za 390 Kč (cena za jeden výtisk jen 15 Kč) - platí pouze pro nové nebo kusově navýšené předplatné, není-li pro konkrétní marketingovou akci stanoveno jinak. Akce platí pro objednávky obdržené od 5. 2. do 4. 3. 2018. Předplatné musí být uhrazeno nejpozději do 9. 3. 2018. Dárky rozesíláme do šesti týdnů po úhradě předplatného na adresu plátce. Nabídku nelze kumulovat s dalšími nabídkami předplatného ke konkrétnímu titulu a dalšími slevami.   

TV star

je televizní programový čtrnáctideník určený moderním, aktivním čtenářům primárně středních a mladších cílových skupin s vyššími nároky na kvalitu produktu. TV star vychází každé druhé pondělí a nabízí čtenářům kvalitní a přehledný TV program 101 televizních stanic včetně kompletního programu českých digitálních stanic na 14 dní od následujícího pátku. Mimo jiné nabízí rozhovory a portréty televizních a filmových hvězd, reportáže z natáčení a různých společenských událostí v kultuře. Jsou zde také pravidelné rubriky – drby a klípky, světové i domácí filmové a televizní premiéry, novinky ze světa filmu, videa, DVD, CD, knih, technické novinky z oblasti domácí zábavy, cestování, křížovky, soutěže a horoskop.

Ke stažení:   Dárkový certifikát      Vánoční dárkový certifikát

Od 2. února je v prodeji OLYMPIJSKÝ SPECIÁL, který si můžete za 39 Kč + 10 Kč poštovné a balné objednat na telefonu: 225 985 225 nebo e-mailu: vlm@send.cz.

TV Star speciál ZOH new

Volání na bílou předplatitelskou linku je zpoplatněno zvýhodněnou sazbou 1,60 Kč včetně DPH za započatou minutu volání z pevné linky. Volání z mobilního telefonu je dle tarifu mobilního operátora.

Speciální nabídky

© 2018 VLTAVA LABE MEDIA a.s. Všechna práva vyhrazena.
obchodní podmínky