Zpět

Nejnovější vydání

Standardní předplatné: roční - 468 Kč, půlroční - 234 Kč, čtvrtletní - 126 Kč      

Využijte vánoční akci na roční předplatné TV star za výjimečnou cenu 390 Kč, oproti nákupu na stánku ušetříte 182 Kč!


Nabídka objednávky s uvítacím dárkem
- výjimečnou slevou ze standardní ceny ročního předplatného - platí pouze pro nové nebo kusově navýšené předplatné, není-li pro konkrétní marketingovou akci stanoveno jinak. Akce platí pro objednávky obdržené od 11. 12. do 24. 12. 2017. Předplatné musí být uhrazeno nejpozději do 3. 1. 2018.  Nabídku nelze kumulovat s dalšími nabídkami předplatného ke konkrétnímu titulu a dalšími slevami.   

TV star

je televizní programový čtrnáctideník určený moderním, aktivním čtenářům primárně středních a mladších cílových skupin s vyššími nároky na kvalitu produktu. TV star vychází každé druhé pondělí a nabízí čtenářům kvalitní a přehledný TV program 101 televizních stanic včetně kompletního programu českých digitálních stanic na 14 dní od následujícího pátku. Mimo jiné nabízí rozhovory a portréty televizních a filmových hvězd, reportáže z natáčení a různých společenských událostí v kultuře. Jsou zde také pravidelné rubriky – drby a klípky, světové i domácí filmové a televizní premiéry, novinky ze světa filmu, videa, DVD, CD, knih, technické novinky z oblasti domácí zábavy, cestování, křížovky, soutěže a horoskop.

Ke stažení:   Dárkový certifikát      Vánoční dárkový certifikát

Volání na bílou předplatitelskou linku je zpoplatněno zvýhodněnou sazbou 1,60 Kč včetně DPH za započatou minutu volání z pevné linky. Volání z mobilního telefonu je dle tarifu mobilního operátora.

Speciální nabídky

© 2017 VLTAVA LABE MEDIA a.s. Všechna práva vyhrazena.
obchodní podmínky