Zpět

Nejnovější vydání

Standardní předplatné: roční - 468 Kč, půlroční - 234 Kč, čtvrtletní - 126 Kč

Pozor, nyní mimořádná (časově omezená) nabídka ročního předplatného TV star pouze za 399 Kč - oproti nákupu na stánku ušetříte 173 Kč!

Nabídka objednávky s uvítacím dárkem - zlevněné předplatné platí pouze pro nové nebo navýšené předplatné, není-li pro konkrétní marketingovou akci stanoveno jinak. Akce platí pro objednávky obdržené od 20. 3. do 2. 4. 2017. Předplatné musí být uhrazeno nejpozději do 10. 4. 2017. Dárky rozesíláme do šesti týdnů po úhradě předplatného na adresu plátce. Nabídku nelze kumulovat s dalšími nabídkami předplatného ke konkrétnímu titulu a dalšími slevami.

TV star

je televizní programový čtrnáctideník určený moderním, aktivním čtenářům primárně středních a mladších cílových skupin s vyššími nároky na kvalitu produktu. TV star vychází každé druhé pondělí a nabízí čtenářům kvalitní a přehledný TV program 101 televizních stanic včetně kompletního programu českých digitálních stanic na 14 dní od následujícího pátku. Mimo jiné nabízí rozhovory a portréty televizních a filmových hvězd, reportáže z natáčení a různých společenských událostí v kultuře. Jsou zde také pravidelné rubriky – drby a klípky, světové i domácí filmové a televizní premiéry, novinky ze světa filmu, videa, DVD, CD, knih, technické novinky z oblasti domácí zábavy, cestování, křížovky, soutěže a horoskop.

Ke stažení:   Dárkový certifikát      Vánoční dárkový certifikát

Volání na bílou předplatitelskou linku je zpoplatněno zvýhodněnou sazbou 1,60 Kč včetně DPH za započatou minutu volání z pevné linky. Volání z mobilního telefonu je dle tarifu mobilního operátora.

Speciální nabídky

zvýhodněné roční předplatné za 399Kč
Objednat

© 2017 VLTAVA LABE MEDIA a.s. Všechna práva vyhrazena.
obchodní podmínky