Zpět

Nejnovější vydání

Standardní předplatné: roční 1 352 Kč, půlroční 676 Kč

Předplaťte si Květy na rok, získáte 7 vydání zdarma (oproti nákupu na stánku) a navíc dostanete dárek v hodnotě 890 Kč.

Dárek - Designové povlečení Teribear - designově hravé povlečení na jednolůžko s potiskem medvídka Teribear a mottem „Hrdinou může být každý“. Povlak na peřinu je o rozměrech 140 × 200 cm a polštář 70 × 90 cm, povlečení je vyrobené ze 100% bavlny s praktickým zapínáním na zip. 

dárek Týdeník Květy 40/18

Akce platí pro objednávky obdržené od 4. 10. do 31. 10. 2018. Neváhejte, dárek zasíláme jen do vyčerpání zásob. Předplatné musí být uhrazeno nejpozději do 7. 11. 2018. Dárky rozesíláme do šesti týdnů po úhradě předplatného na adresu plátce. 

Týdeník Květy - zpravodajský týdeník


Motto: Víme, co se děje kolem vás

Týdeník Květy je moderní zpravodajský týdeník, který přináší aktuální, ověřené informace, podrobné analýzy, komentáře a rozhovory s osobnostmi z domova i ze světa. Zaměřuje se na reportážní publicistiku, souhrnné zpravodajství a důkladně zpracované odborné formáty. Součástí časopisu je i rozsáhlá servisně–spotřebitelská sekce a vložený týdeník TV magazín s TV programem.

Titul vychází od roku 1834.

Redakční pilíře:

Aktuální publicistika
Reportáže
Analýzy
Názory a komentáře
Rozhovory, profily
Fotoreportáže
Ekonomika a byznys
Spotřebitelské testy
Zdraví a psychologie
Kulturní servis
Infografiky

Ke stažení:   Dárkový certifikát      Vánoční dárkový certifikát

Představujeme vám nový speciál Naše Československo -  Na pozadí 100. výročí vzniku vychází průvodce legendárními místy, ale i zcela moderními a novými turistickými cíli. 

speciál Naše Československo

Speciál Junior - pro zvídavé děti - si můžete koupit zde…

speciál Junior

Speciál Týdeníku Květy - ZLATÉ ROZHOVORY  - V Týdeníku Květy se v minulosti objevila řada osobností, které z paměti lidí jen tak nevymizely. Právě na ty jsme se soustředili a navrch přidáváme několik nových, abychom se pokusili na úspěšnou tradici navázat. Na první pohled se může zdát, že přenést nejběžnější způsob komunikace, rozhovor, do podoby, kterou vidíte na stránkách časopisu, je vlastně jednoduché. Otázka – odpověď – tečka. Omyl. Má-li interview k něčemu vypadat, je třeba se na ně důkladně připravit. Redaktoři několika generací přinesli svědectví o práci, soukromí a často také třináctých komnatách řady významných osobností.

speciál Květy Zlaté rozhovory

Speciál Týdeníku Květy - LÉTO NA KOLE - Velké cyklistické putování po České republice. Tipy pro romantiky i rodiny. Přehled  historických i přírodních památek, tipy na ubytování, nejlepší cyklostezky a výběr doplňků pro všechny, kteří mají rádi kolo. Desítky map, rady odborníků, zajímavá místa. Koupit můžete zde…

speciál Květy Léto na kole

Volání na bílou předplatitelskou linku je zpoplatněno zvýhodněnou sazbou 1,60 Kč včetně DPH za započatou minutu volání z pevné linky. Volání z mobilního telefonu je dle tarifu mobilního operátora. Kč

Web: kvety.kafe.cz

Speciální nabídky

© 2018 VLTAVA LABE MEDIA a.s. Všechna práva vyhrazena.
Zásady zpracování osobních údajů. Všeobecné smluvní podmínky. Práva subjektů údajů