více >>
Zpět

Nejnovější vydání

Standardní předplatné: roční 1 352 Kč, půlroční 676 Kč

OBJEDNEJTE SI PŮLROČNÍ PŘEDPLATNÉ TÝDENÍKU KVĚTY jen za 676 Kč a VYBERTE SI DÁREK …

Dárek: 2x 2l piva Svijanský Máz 11° - NEJPRODÁVANĚJŠÍ SVIJANSKÉ PIVO JAK V TOČENÉ, TAK LAHVOVÉ VARIANTĚ - z limitované vánoční edice dle vašeho výběru:

 

dárek půlrok Květy 47/18

Omlouváme se, ale varianta 1x vánoční a 1x dárková plechovka (kód DARVAN11) je již vyčerpána.

Akce platí pro objednávky obdržené od 22. 11. do 31. 12. 2018. Neváhejte, dárek zasíláme jen do vyčerpání zásob. Dárky rozesíláme standardně do 6 týdnů po úhradě na adresu plátce, ale pokud uhradíte předplatné nejpozději do 9. 12. 2018, garantujeme doručení dárku do Vánoc.

Týdeník Květy - zpravodajský týdeník


Motto: Víme, co se děje kolem vás

Týdeník Květy je moderní zpravodajský týdeník, který přináší aktuální, ověřené informace, podrobné analýzy, komentáře a rozhovory s osobnostmi z domova i ze světa. Zaměřuje se na reportážní publicistiku, souhrnné zpravodajství a důkladně zpracované odborné formáty. Součástí časopisu je i rozsáhlá servisně–spotřebitelská sekce a vložený týdeník TV magazín s TV programem.

Titul vychází od roku 1834.

Redakční pilíře:

Aktuální publicistika
Reportáže
Analýzy
Názory a komentáře
Rozhovory, profily
Fotoreportáže
Ekonomika a byznys
Spotřebitelské testy
Zdraví a psychologie
Kulturní servis
Infografiky

Ke stažení:   Dárkový certifikát      Vánoční dárkový certifikát

Představujeme vám nový speciál Naše Československo -  Na pozadí 100. výročí vzniku vychází průvodce legendárními místy, ale i zcela moderními a novými turistickými cíli. 

speciál Naše Československo

Speciál Junior - pro zvídavé děti - si můžete koupit zde…  a ke každému Junioru dostanete zdarma spiner

speciál Junior

Speciál Týdeníku Květy - ZLATÉ ROZHOVORY  - V Týdeníku Květy se v minulosti objevila řada osobností, které z paměti lidí jen tak nevymizely. Právě na ty jsme se soustředili a navrch přidáváme několik nových, abychom se pokusili na úspěšnou tradici navázat. Na první pohled se může zdát, že přenést nejběžnější způsob komunikace, rozhovor, do podoby, kterou vidíte na stránkách časopisu, je vlastně jednoduché. Otázka – odpověď – tečka. Omyl. Má-li interview k něčemu vypadat, je třeba se na ně důkladně připravit. Redaktoři několika generací přinesli svědectví o práci, soukromí a často také třináctých komnatách řady významných osobností.

speciál Květy Zlaté rozhovory

Speciál Týdeníku Květy - LÉTO NA KOLE - Velké cyklistické putování po České republice. Tipy pro romantiky i rodiny. Přehled  historických i přírodních památek, tipy na ubytování, nejlepší cyklostezky a výběr doplňků pro všechny, kteří mají rádi kolo. Desítky map, rady odborníků, zajímavá místa. Koupit můžete zde…

speciál Květy Léto na kole

Volání na bílou předplatitelskou linku je zpoplatněno zvýhodněnou sazbou 1,60 Kč včetně DPH za započatou minutu volání z pevné linky. Volání z mobilního telefonu je dle tarifu mobilního operátora. Kč

Web: kvety.kafe.cz

Speciální nabídky

© 2018 VLTAVA LABE MEDIA a.s. Všechna práva vyhrazena.
Zásady zpracování osobních údajů. Všeobecné smluvní podmínky. Práva subjektů údajů