Zpět

Nejnovější vydání

Standardní předplatné: roční 1 352 Kč, půlroční 676 Kč

Předplaťte si Květy na rok za 1352 Kč - oproti nákupu na stánku ušetříte 208 Kč a dostanete dárek v hodnotě 724 Kč.

Dárek (pro objednávky od 14. 6. do 11. 7. 2018) : kosmetika Eucerin - sprchový gel AQUAporin ACTIVE a tělové mléko AQUAporin ACTIVE pro suchou pokožku - v hodnotě 724 Kč, www.eucerin.cz

dárek Týdeník Květy 24/18

Akce platí pro objednávky obdržené od 14. 6. do 11. 7. 2018. Neváhejte, dárek zasíláme jen do vyčerpání zásob. Předplatné musí být uhrazeno nejpozději do 20. 7. 2018. Dárky rozesíláme do šesti týdnů po úhradě předplatného na adresu plátce. 

Týdeník Květy - zpravodajský týdeník


Motto: Víme, co se děje kolem vás

Týdeník Květy je moderní zpravodajský týdeník, který přináší aktuální, ověřené informace, podrobné analýzy, komentáře a rozhovory s osobnostmi z domova i ze světa. Zaměřuje se na reportážní publicistiku, souhrnné zpravodajství a důkladně zpracované odborné formáty. Součástí časopisu je i rozsáhlá servisně–spotřebitelská sekce a vložený týdeník TV magazín s TV programem.

Titul vychází od roku 1834.

Redakční pilíře:

Aktuální publicistika
Reportáže
Analýzy
Názory a komentáře
Rozhovory, profily
Fotoreportáže
Ekonomika a byznys
Spotřebitelské testy
Zdraví a psychologie
Kulturní servis
Infografiky

Ke stažení:   Dárkový certifikát      Vánoční dárkový certifikát

Nový speciál Týdeníku Květy - LÉTO NA KOLE - je v prodeji od 6. června. Pokud ho neseženete v obchodech, můžete si ho objednat jako doposílku za cenu 49 Kč + 10 Kč poštovné a balné na telefonu: 225 985 225 nebo e-mailu: vlm@send.cz.:

LÉTO NA KOLE - Velké cyklistické putování po České republice. Tipy pro romantiky i rodiny. Přehled  historických i přírodních památek, tipy na ubytování, nejlepší cyklostezky a výběr doplňků pro všechny, kteří mají rádi kolo. Desítky map, rady odborníků, zajímavá místa.

speciál Květy Léto na kole

Volání na bílou předplatitelskou linku je zpoplatněno zvýhodněnou sazbou 1,60 Kč včetně DPH za započatou minutu volání z pevné linky. Volání z mobilního telefonu je dle tarifu mobilního operátora. Kč

Web: kvety.kafe.cz

Speciální nabídky

© 2018 VLTAVA LABE MEDIA a.s. Všechna práva vyhrazena.
Zásady zpracování osobních údajů. Všeobecné smluvní podmínky. Změna osobních údajů