Zpět

Nejnovější vydání

Standardní předplatné:  Roční - 1352 Kč, půlroční - 676 Kč, čtvrtletní - 338 Kč

Nyní mimořádná akce - Předplaťte si Vlastu na rok jen za 988 Kč a dostanete dárek 5x pronájem badmintonových kurtů v hodnotě 1450 Kč!dárek Vlasta 21/16

Kurty se nacházejí v nově otevřené Badminton Aréně na Skalce, 200 m od metra, přímo v OC Tesco.  Vstupy musí být vyčerpány do 30. 8. 2016. Po zaplacení předplatného Vlasty od nás obdržíte voucher na 5 rezervací badmintonových kurtů. Čas a termín si rezervujte na www.baskalka.cz v rezervačním systému. Voucher pak předložíte při první návštěvě na recepci Arény a nic nebudete platit.

Nabídka platí od 25. 5. do 7. 6. nebo do vyčerpání zásob dárků (aktuální stav si můžete ověřit na telefonním čísle 840 336 459) a vztahuje se pouze na nové předplatitele. Předplatné musí být uhrazeno do 15. 6. 2016. 

Předplaťte si Vlastu - najdete ji pohodlně každý týden ve vaší schránce a zaplatíte za ni menší cenu než při koupi na stánku!

Nová Vlasta, jediný opravdu český týdeník pro ženy

Průvodce světem moderní ženy. Vztahy, móda, rady, horoskopy, domácnost, finance, kariéra, soutěže to vše je časopis Vlasta - luxus, který si může dovolit každá žena. Odpočinkové čtení plné neotřelé inspirace pro všední dny.

Redakční pilíře:

  • Móda a péče o krásu
  • Zdraví a prevence
  • Kuchyně a kuchařské recepty
  • Cestování
  • Domov a zahrada
  • Kvalitní publicistika
  • Společnost
  • Rozhovory s osobnostmi české kultury

Dárkový certifikát můžete stáhnout zde.

Speciál časopisu Vlasta 365 anti-age tipů

je v prodeji od 11. 5. Můžete si ho také objednat jako doposílku za cenu 49 Kč + 10 Kč poštovné a balné na telefonu: 225 985 225 nebo emailu: astrosat@send.cz 

Speciál Vlasta anti-age

Volání na bílou předplatitelskou linku je zpoplatněno zvýhodněnou sazbou 1,60 Kč včetně DPH za započatou minutu volání z pevné linky. Volání z mobilního telefonu je dle tarifu mobilního operátora.

Speciální nabídky

roční předpl.+ doplněk stravy IMEDEEN
Objednat

© 2016 Astrosat Media s.r.o. Všechna práva vyhrazena.
obchodní podmínky