Objednejte si roční předplatné časopisu Kondice jen za 319 Kč - získáte jedno vydání zdarma a dárkový balíček.

Dárek - jóga speciály v dárkové krabici:

JÓGA MINDFULLNESS + DVD -  116 minut + 84 stran návodů, jak být TADY A TEĎ. Antistresové techniky do auta, ranní a večerní rituály pro energii a uklidnění, 20minutové sestavy na každý den.

JÓGA JAKO LÉK + DVD - Objevte léčivé účinky jógy a zbavte se bolestí páteře. 84 stran + 150 minut jógy na uzdravení těla i mysli. Naučte se dýchat a soustředit, bude z vás hvězda!

JÓGA PODZIMNÍ OČISTA + DVD - Vydejte se na cestu sebepoznání, naleznete vnitřní harmonii a stabilitu. 21denní jídelníček proti chmurám. 84 stran + 120 minut jógy pro jemný detox.

+ dárek navíc ZEŠTÍHLUJÍCÍ SÉRUM HOODIA

Akce platí pro objednávky obdržené od 25. 10. do 26. 11. 2018. Neváhejte, dárek zasíláme jen do vyčerpání zásob. Předplatné musí být uhrazeno nejpozději do 3. 12. 2018. Dárky rozesíláme do šesti týdnů po úhradě předplatného na adresu plátce. 

Kondice

Časopis Kondice je lifestylový časopis o zdraví, kráse a vitalitě, který v sobě spojuje lékařskou odbornost, žurnalistickou úroveň a obrazovou kvalitu.

Kondice je hrdým držitelem ocenění Časopis roku 2014! Měsíčník Kondice získal ocenění v kategorii Časopisy s prodaným nákladem pod 15 000 ks. Ocenění udělila Kondici porota za komplexní projekt včetně on-linových aktivit a za meziroční nárůstu čtenosti o 31%.

Ke stažení:   Dárkový certifikát     Vánoční dárkový certifikát

Představujeme vám nový speciál Jóga Mindfulness…

Speciál se zaměřuje na fenomén Tady a teď: jak se naučit existovat vědomě v přítomném okamžiku. Je to cesta ze stresu a z něj vyplývajících nemocí. Zábavnou formou vás provede šesti pilíři mindfullness. Naučíte se dobře jíst, kvalitně spát, správně cvičit a zacházet se stresem. Dále také můžete absolvovat očisty a meditaci. Své pokroky si můžete zaznamenávat v tabulce. Součástí je také DVD s oblíbenou lektorkou Zuzkou Klingrovou, která se v lekcích věnuje práci s tělem i myslí.

speciál Kondice Jóga Mindfulness

----------------------------------------------

speciál Kondice Shoďte 10 let

speciál Kondice SHOĎTE 10 LET si můžete koupit zde… 

------------------------------------------------

Chcete se dostat do formy a nevíte, kde začít? Speciál Kondice Top 10 tréninkových plánů vám pomůže, ať už toužíte uběhnout půlmaraton nebo jen vyrýsovat křivky. Ukáže vám, jak na sobě pracovat doma i venku i jak si sestavit trénink tak, aby nejen fungoval, ale hlavně vás bavil…

speciál Kondice TOP 10 tréninkových plánů

-------------------------------------------------

Objevte léčivé účinky jógy a zbavte se bolestí páteře. Se speciálem Jóga jako lék vás čeká vás 84 stran + 150 minut jógy na uzdravení těla i mysli. Co všechno jóga umí? Zařídí pružnou páteř, pevné nervy a zdravé zažívání….

speciál Kondice Jóga pro zdraví 2018

speciál Jóga jako lék si můžete koupit zde…

Volání na bílou předplatitelskou linku je zpoplatněno zvýhodněnou sazbou 1,60 Kč včetně DPH za započatou minutu volání z pevné linky. Volání z mobilního telefonu je dle tarifu mobilního operátora.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2015 - 2018, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Zásady zpracování osobních údajů. Všeobecné smluvní podmínky. Práva subjektů údajů