Předplaťte si Kondici na rok jen za 319 Kč, oproti volnému prodeji získáte jedno vydání zdarma a navíc dostanete dárek v hodnotě 694 Kč.

Dárek: kosmetika Eucerin (EUCERIN PH5 RELIPIDAČNÍ SPRCHOVÝ OLEJ a EUCERIN PH5 HYDRATAČNÍ TĚLOVÉ MLÉKO) v hodnotě 694 Kč, www.eucerin.cz

dárek Kondice 7/18

Akce platí pro objednávky obdržené od 26. 6. do 25. 7. 2018. Neváhejte, dárek zasíláme jen do vyčerpání zásob. Předplatné musí být uhrazeno nejpozději do 1. 8. 2018. Dárky rozesíláme do šesti týdnů po úhradě předplatného na adresu plátce. 

Kondice

Časopis Kondice je lifestylový časopis o zdraví, kráse a vitalitě, který v sobě spojuje lékařskou odbornost, žurnalistickou úroveň a obrazovou kvalitu.

Kondice je hrdým držitelem ocenění Časopis roku 2014! Měsíčník Kondice získal ocenění v kategorii Časopisy s prodaným nákladem pod 15 000 ks. Ocenění udělila Kondici porota za komplexní projekt včetně on-linových aktivit a za meziroční nárůstu čtenosti o 31%.

Ke stažení:   Dárkový certifikát     Vánoční dárkový certifikát

Kontakty pro objednání doposlání starších vydání (cena včetně poštovného je 39 Kč): telefon: 225 985 225 nebo e-mail: vlm@send.cz.

- na těchto kontaktech můžete objednat také nový speciál Kondice TOP 10 tréninkových plánů (cena 79 Kč + 10 Kč poštovné a balné) nebo speciál Jóga jako lék + DVD jóga proti bolestem zad (cena 129 Kč + 10 Kč poštovné a balné)

Chcete se dostat do formy a nevíte, kde začít? Nový speciál Kondice Top 10 tréninkových plánů vám pomůže, ať už toužíte uběhnout půlmaraton nebo jen vyrýsovat křivky. Ukáže vám, jak na sobě pracovat doma i venku i jak si sestavit trénink tak, aby nejen fungoval, ale hlavně vás bavil…

speciál Kondice TOP 10 tréninkových plánů

Objevte léčivé účinky jógy a zbavte se bolestí páteře. Čeká vás 84 stran + 150 minut jógy na uzdravení těla i mysli. Co všechno jóga umí? Zařídí pružnou páteř, pevné nervy a zdravé zažívání….

speciál Kondice Jóga pro zdraví 2018

Volání na bílou předplatitelskou linku je zpoplatněno zvýhodněnou sazbou 1,60 Kč včetně DPH za započatou minutu volání z pevné linky. Volání z mobilního telefonu je dle tarifu mobilního operátora.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2015 - 2018, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Zásady zpracování osobních údajů. Všeobecné smluvní podmínky. Práva subjektů údajů