Standardní předplatné: roční 200 Kč, půlroční 100 Kč

Křížovkář je měsíčník pro televizní fandy, křížovkáře a hádankáře, který vychází od roku 1995. Křížovkářský TV magazín přináší na 40 stranách křížovky, osmisměrky, kriskrosy, doplňovačky, nejrůznější hádanky, originální soutěže o desítky či stovky výher zejména věcných, ale i finančních. Křížovkářský TV magazín chce vycházet vstříc nejen svým čtenářům, ale i obchodním partnerům. Proto jsme na základě vašich požadavků připraveni vytvořit tematické rubriky, popř. zpracovat komerční materiál šitý „na míru". Podle ohlasů má tato forma prezentace stále vyšší účinnost.

Ke stažení:   Dárkový certifikát       Vánoční dárkový certifikát

Speciál Křížovkáře - Naši mazlíčci si můžete objednat jako doposílku za cenu 19 Kč + 10 Kč poštovné a balné na telefonu: 225 985 225 nebo e-mailu: vlm@send.cz.

speciál Křížovkáře Mazlíčci

Speciál Naši mazlíčci je plný užitečných rad, odborných tipů i jednoduchých návodů pro milovníky psů, koček, koní a dalších domácích mazlíčků. Víte, jak připravit vašeho chlupatého miláčka na cestu? Jak postupovat při výběru pejska z útulku? Věděli jste, že i koně mají své lázně? Odpovědi na tyto a mnohé další otázky, atlas exotických mazlíčků a k tomu velkou porci křížovek o skvělé ceny a výhry v hotovosti naleznete v jarním speciálu Křížovkáře. 

Volání na bílou předplatitelskou linku je zpoplatněno zvýhodněnou sazbou 1,60 Kč včetně DPH za započatou minutu volání z pevné linky. Volání z mobilního telefonu je dle tarifu mobilního operátora.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2015 - 2018, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky