Standardní předplatné: roční 199 Kč

Předplaťte si Křížovkář na rok za 199 Kč a vyberte si dárek!

Dárek 1: kniha 3x na horké stopě, Miroslav Macek - Tři detektivní příběhy a tři různé styly vyprávění. Literární senzace pro milovníky detektivek.

Dárek 2: Nový tajný deník Hendrika Groena, 85 let, Hendrik Groen - Holandský stařík je zpět! Pokračování hořkosladkého románu, který se stal světovým bestsellerem.

dárek Křížovkář 5/18

Akce platí pro objednávky obdržené od 31. 5. do 27. 6. 2018. Neváhejte, dárek zasíláme jen do vyčerpání zásob. Předplatné musí být uhrazeno nejpozději do 5. 7. 2018. Dárky rozesíláme do šesti týdnů po úhradě předplatného na adresu plátce.

Křížovkář je měsíčník pro televizní fandy, křížovkáře a hádankáře, který vychází od roku 1995. Křížovkářský TV magazín přináší na 40 stranách křížovky, osmisměrky, kriskrosy, doplňovačky, nejrůznější hádanky, originální soutěže o desítky či stovky výher zejména věcných, ale i finančních. Křížovkářský TV magazín chce vycházet vstříc nejen svým čtenářům, ale i obchodním partnerům. Proto jsme na základě vašich požadavků připraveni vytvořit tematické rubriky, popř. zpracovat komerční materiál šitý „na míru". Podle ohlasů má tato forma prezentace stále vyšší účinnost.

Ke stažení:   Dárkový certifikát       Vánoční dárkový certifikát

Speciál Křížovkáře - Naši mazlíčci si můžete objednat jako doposílku za cenu 19 Kč + 10 Kč poštovné a balné na telefonu: 225 985 225 nebo e-mailu: vlm@send.cz.

speciál Křížovkáře Mazlíčci

Speciál Naši mazlíčci je plný užitečných rad, odborných tipů i jednoduchých návodů pro milovníky psů, koček, koní a dalších domácích mazlíčků. Víte, jak připravit vašeho chlupatého miláčka na cestu? Jak postupovat při výběru pejska z útulku? Věděli jste, že i koně mají své lázně? Odpovědi na tyto a mnohé další otázky, atlas exotických mazlíčků a k tomu velkou porci křížovek o skvělé ceny a výhry v hotovosti naleznete v jarním speciálu Křížovkáře. 

Volání na bílou předplatitelskou linku je zpoplatněno zvýhodněnou sazbou 1,60 Kč včetně DPH za započatou minutu volání z pevné linky. Volání z mobilního telefonu je dle tarifu mobilního operátora.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2015 - 2018, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Zásady zpracování osobních údajů. Všeobecné smluvní podmínky. Změna osobních údajů