Standardní předplatné: půlroční za výhodněnou cenu 294 Kč (oproti nákupu na stánku ušetříte 93 Kč), roční za výhodněnou cenu 588 Kč (oproti nákupu na stánku ušetříte 186 Kč)

Předplaťte si Kreativ na rok za 588 Kč - oproti nákupu na stánku ušetříte 186 Kč a můžete si vybrat dárek…

Dárek 1: zážitkář Zápisky z prázdnin - Užijte si ještě víc svoje prázdniny nebo dovolenou. Když si svoje zážitky zapíšete do cestovního deníku, můžete je prožít hned třikrát: zaprvé „naživo“, zadruhé při zapisování a za třetí při čtení třeba v zimě u kamen. A potom třeba i za deset let, kdy vám připomenou krásné chvíle. Zápisník obsahuje i rady, jak si vše ještě líp užít.

zážitkář Prázdniny

Dárek 2: zážitkář Osobní cestovní bedekr Moje Česko - Bedekr, který si můžete sami podle svých výletů doplňovat, ale který je i plný tipů na místa, co stojí za vidění. Zapište si, kam jste jeli, kdy a s kým a v jaké náladě, a vytvořte si tak kroniku, která se bude vyjímat ve vaší knihovně.

zážitkář Bedekr

Akce platí pro objednávky obdržené do 13. 8 2018. Neváhejte, dárek zasíláme jen do vyčerpání zásob. Předplatné musí být uhrazeno nejpozději do 20. 8. 2018. Dárky rozesíláme do šesti týdnů po úhradě předplatného na adresu plátce. 

Kreativ Praktická žena - dvouměsíčník pro radost ze života a tvoření (www.kreativ.cz)

Časopis podle posledních evropských trendů mezi hobby časopisy. Pro ženy, které si mohou dovolit největší luxus: udělat si čas sama na sebe a pro radost svou i okolí hledat a tvořit krásu. Kreativ přichází na luxusním papíru, s pozitivním přístupem k životu na každé stránce, a novinkami v tvoření.

Redakční pilíře:

  • Nápady pro tvoření vlastníma rukama
  • Nápady na zkrášlení svého domova
  • Nápady, jak obohatit svůj život novými kurzy
  • Myšlenky, které přináší pohodu a relaxaci
  • Dárky vyráběné jen pro tento časopis
  • Představení kreativních žen
  • Vaření s příběhem
  • Originální grafické zpracování

Ke stažení:   Dárkový certifikát      Vánoční dárkový certifikát

Volání na bílou předplatitelskou linku 840 336 459 je zpoplatněno zvýhodněnou sazbou 1,60 Kč včetně DPH za započatou minutu volání z pevné linky. Volání z mobilního telefonu je dle tarifu mobilního operátora.

Speciály objednávejte v e-shopu Kreativu


V e-shopu na www.kreativ.cz si můžete objednat všechna starší vydání Kreativu i speciály, např. velký (formát A4) Kreativní notes (cena 199 Kč, poštovné je zdarma) nebo Zážitkáře (cena 199 Kč) nebo Kreativně s dětmi (cena 129 Kč) a další…

Kreativní notes 2018Speciál Kreativně s dětmi


Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2015 - 2018, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Zásady zpracování osobních údajů. Všeobecné smluvní podmínky. Práva subjektů údajů