Standardní předplatné: půlroční za výhodněnou cenu 294 Kč (oproti nákupu na stánku ušetříte 93 Kč), roční za výhodněnou cenu 588 Kč (oproti nákupu na stánku ušetříte 186 Kč)

Předplaťte si Kreativ na rok za 588 Kč - oproti nákupu na stánku ušetříte 186 Kč a dostanete dárek.

Dárek: kniha Luxus přítomného okamžiku pro všechny, kteří si chtějí užít každou minutu svého života. Pokud máte někdy pocit, že nestíháte, že byste rádi zpomalili, že se svět řítí nesmyslnou rychlostí, místo aby šel krásnou procházkou, je to čtení právě pro vás. Pokud se někdy večer divíte, kam vám tak rychle zmizel celý den nebo dokonce týden nebo měsíc, je nejvyšší čas zpomalit. Nenechte si už krást vlastní život cizími starostmi nebo nesmyslnými požadavky světa okolo vás! Naučte se, jak si užít každou svoji minutu a získat tak víc času, lepší náladu, klidnou mysl i šťastnější rodinu. Nový speciál časopisu Kreativ - kniha s názvem Luxus přítomného okamžiku je celý věnovaný mindfulness, tedy vnímavosti k sobě samému. Naučte se být na sebe hodní! Ve speciálu najdete také dárky: životabudící samolepky, kartičky pro vaše chvilky štěstí, záložku do knihy a samozřejmě spoustu kreativních tipů.

dárek Kreativ 3/18

Akce platí pro objednávky obdržené od 12. 4. do 13. 6 2018. Neváhejte, dárek zasíláme jen do vyčerpání zásob. Předplatné musí být uhrazeno nejpozději do 20. 6. 2018. Dárky rozesíláme do šesti týdnů po úhradě předplatného na adresu plátce. 

Kreativ Praktická žena - dvouměsíčník pro radost ze života a tvoření (www.kreativ.cz)

Časopis podle posledních evropských trendů mezi hobby časopisy. Pro ženy, které si mohou dovolit největší luxus: udělat si čas sama na sebe a pro radost svou i okolí hledat a tvořit krásu. Kreativ přichází na luxusním papíru, s pozitivním přístupem k životu na každé stránce, a novinkami v tvoření.

Redakční pilíře:

  • Nápady pro tvoření vlastníma rukama
  • Nápady na zkrášlení svého domova
  • Nápady, jak obohatit svůj život novými kurzy
  • Myšlenky, které přináší pohodu a relaxaci
  • Dárky vyráběné jen pro tento časopis
  • Představení kreativních žen
  • Vaření s příběhem
  • Originální grafické zpracování

Ke stažení:   Dárkový certifikát      Vánoční dárkový certifikát

Volání na bílou předplatitelskou linku 840 336 459 je zpoplatněno zvýhodněnou sazbou 1,60 Kč včetně DPH za započatou minutu volání z pevné linky. Volání z mobilního telefonu je dle tarifu mobilního operátora.

Speciály objednávejte v e-shopu Kreativu


V e-shopu na www.kreativ.cz si můžete objednat všechna starší vydání Kreativu i speciály, nejnovější z nich je velký (formát A4) Kreativní notes (cena 199 Kč, poštovné je zdarma) 

Kreativní notes 2018


Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2015 - 2018, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky
Změna osobních údajů