Pravidla soutěže Siemens

Výherce bude kontaktován organizátorem soutěže do jednoho týdne po ukončení soutěže.

Do soutěže budou zařazeny všechny SMS zprávy obsahující správnou odpověď, které došly do 13. 10. 2010 23.59 hod. Do soutěže nebudou zařazeny SMS odeslané prostřednictvím internetových SMS portálů.

Jméno výherce, který zaslal správnou odpověď na naši otázku, zveřejníme 21. 10. 2010 v této rubrice.

Organizátorem soutěže je společnost Siemens, s. r. o. Soutěže se mohou zúčastnit fyzické osoby s trvalým pobytem v České republice, starší 18 let. Účastí v soutěži dávají soutěžící souhlas se zpracováním a uchováním svých osobních údajů na dobu neurčitou, a to k zajištění účasti soutěžícího v soutěži a rovněž k marketingovým aktivitám společnosti Siemens, s. r. o. Tyto osobní údaje jsou poskytovány dobrovolně a účastník soutěže je oprávněn tento souhlas kdykoli písemně odvolat. Účastník soutěže má právo na přístup ke svým osobním údajům.

V případě potřeby si organizátor vyhrazuje právo upravit specifikace soutěže a posoudit jednotlivé sporné situace vzniklé v průběhu soutěže. Nevyzvednou-li si výherci výhry či neposkytnou-li součinnost k tomu, aby jim výhry mohly být řádně předány nejpozději do 12 měsíců ode dne oznámení jména výherce, propadají výhry ve prospěch organizátora soutěže. Soutěže se nesmějí zúčastnit zaměstnanci podniků skupiny Siemens v České republice a jejich rodinní příslušníci.

Kompletní seznam výherců bude zveřejněn dne 27.10. 2010 zde>>>

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2015 - 2018, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Zásady zpracování osobních údajů. Všeobecné smluvní podmínky. Práva subjektů údajů