Standardní předplatné: roční - 243 Kč

TV expres je programový čtrnáctideník, který je určen opravdu nejširšímu spektru televizních diváků. Nabízí program 30 základních nejsledovanějších televizních kanálů dostupných přes všechny typy příjmu televizního signálu. TV expres kombinuje lehkou a zábavnou formou programový přehled televizních kanálů na 14 dní se čtením o filmech, seriálech a hereckých hvězdách se soutěžními kvízy, křížovkami a sudoku. Čtenáři TV expresu tak dostávají nejen přehledný program, ale i šanci vyhrát každých čtrnáct dní mnoho skvělých cen.

TV expres vychází každé druhé pondělí za cenu 9,90 Kč.

Ke stažení:   Dárkový certifikát      Vánoční dárkový certifikát

TV expres speciál 32 stran křížovek - koupíte na stáncích (předplatit bude možné v lednu 2019)

Protože víme, že vás baví luštění křížovek, osmisměrek a sudoku v našem TV expresu, připravujeme pro vás každý měsíc speciál, který je celý věnován právě luštění. A abyste neluštili jen tak nadarmo – i když nadarmo to nikdy není, neboť luštění tříbí mysl a udržuje mozek bystrý -, dočtete se v něm také, co mají rády televizní a filmové  osobnosti, jak tráví čas, když právě nestojí před kamerou, a co jsou jejich tajné lásky.      

speciál TV expres křížovky 6/18

Volání na bílou předplatitelskou linku je zpoplatněno zvýhodněnou sazbou 1,60 Kč včetně DPH za započatou minutu volání z pevné linky. Volání z mobilního telefonu je dle tarifu mobilního operátora.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2015 - 2018, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Zásady zpracování osobních údajů. Všeobecné smluvní podmínky. Práva subjektů údajů