Standardní roční předplatné: 362 Kč

Předplaťte si TV mini na rok jen za 397 Kč a můžete si vybrat dárek…

Na výběr máte z těchto knih:

Karel Šíp: Karneval paměťových buněk

Oblíbený moderátor a bavič Karel Šíp s nadhledem sobě vlastním představuje témata, jež ho zajímají, o kterých debatuje se svými televizními hosty nebo jež vyplavila zákoutí jeho paměti. Dočtete se například, jaké geny zdědil po svém tatínkovi, jakou hodnotu má autogram nebo proč mu řidiči ukazují zdvižený prostředníček. Soubor myšlenek doplňuje několik písňových textů a také humorné ilustrace výtvarníka Jiřího Slívy. Vydalo nakladatelství Motto.

Marie Doležalová: Jeden kopeček šmoulový

Dětství, to jsou hlavně prázdniny, babičky a dědové, videopůjčovny, tamagoči nebo Kačeří příběhy. Aspoň pro nás, děti devadesátek. Každá rodina má své příběhy a tohle jsou zápisky té mojí. Jsou to vzpomínky, nad kterými se usmívám a sem tam se i dojmu. Třeba nad tím, jaký to bylo retro, kdy se seznámili naši. Tahle kniha je napůl moje a napůl skvělé ilustrátorky Elišky Podzimkové. Díky jejím ilustracím se kniha nečte, ale prožívá a nasává všemi smysly! Vydalo nakladatelství Motto.

dárek TV mini 22/18

Omlouváme se, ale zásoba knih Radka Třeštíková: Veselí je již bohužel vyčerpána.

Nabídka platí pro objednávky od 5. 11. do 18. 11. 2018. Neváhejte, dárky zasíláme jen do vyčerpání zásob. Předplatné musí být uhrazeno nejpozději do 23. 11. 2018. Dárky rozesíláme do šesti týdnů po úhradě předplatného na adresu plátce. 

Časopis TV mini

Časopis roku 2013 - televizní programový čtrnáctideník v netradičním formátu určený moderním, aktivním čtenářům primárně mladších cílových skupin. TV mini vychází každé druhé pondělí a nabízí kvalitní a přehledný TV program 70 TV stanic včetně kompletního programu českých digitálních stanic na 14 dní od následující soboty. Nabízí čtenářům mimo jiné rozhovory a portréty televizních a filmových hvězd, reportáže z natáčení a různých společenských událostí v kultuře. Jsou zde také pravidelné rubriky, reportáže z cest, adrenalinové výlety, rady, jak řešit složité životní situace, klípky o hvězdách, horoskopy, soutěže a další zajímavosti.

V roce 2014 TV mini získal ocenění Časopis roku 2013. Časopisem roku v kategorii Časopisy s prodaným nákladem nad 100.000 ks se stal programový čtrnáctideník TV mini našeho vydavatelství. Navíc nás těší, že časopis TV expres byl mezi pěti finalisty v kategorii Hvězda roku, tedy mezi časopisy s nejvyšším nárůstem prodaného nákladu, čtenosti a inzerce. Soutěž Časopis roku pořádá Unie vydavatelů, profesní sdružení pro vydavatele tisku.

Ke stažení:   Dárkový certifikát      Vánoční dárkový certifikát

Volání na bílou předplatitelskou linku je zpoplatněno zvýhodněnou sazbou 1,60 Kč včetně DPH za započatou minutu volání z pevné linky. Volání z mobilního telefonu je dle tarifu mobilního operátora.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2015 - 2018, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Zásady zpracování osobních údajů. Všeobecné smluvní podmínky. Práva subjektů údajů