Standardní předplatné: roční - 468 Kč, půlroční - 234 Kč, čtvrtletní - 126 Kč

Předplaťte si TV star na dva roky za 1199 Kč a získáte dárek…

Dárek: kávovar Tchibo Cafissimo Pure - kompaktní praktický kávovar pro skvělý požitek z prémiové Tchibo kávy – lahodného espressa, caffè crema či překapávané kávy v hodnotě 2499 Kč

Vyberte s barvu - bílou nebo černou

dárek TV star 19/18

Akce platí pro objednávky obdržené od 17. 9. do 30. 9. 2018. Neváhejte, dárek zasíláme jen do vyčerpání zásob. Předplatné musí být uhrazeno nejpozději do 5. 10. 2018. Dárky rozesíláme do šesti týdnů po úhradě předplatného na adresu plátce. 

 

TV star

je televizní programový čtrnáctideník určený moderním, aktivním čtenářům primárně středních a mladších cílových skupin s vyššími nároky na kvalitu produktu. TV star vychází každé druhé pondělí a nabízí čtenářům kvalitní a přehledný TV program 101 televizních stanic včetně kompletního programu českých digitálních stanic na 14 dní od následujícího pátku. Mimo jiné nabízí rozhovory a portréty televizních a filmových hvězd, reportáže z natáčení a různých společenských událostí v kultuře. Jsou zde také pravidelné rubriky – drby a klípky, světové i domácí filmové a televizní premiéry, novinky ze světa filmu, videa, DVD, CD, knih, technické novinky z oblasti domácí zábavy, cestování, křížovky, soutěže a horoskop.

Ke stažení:   Dárkový certifikát      Vánoční dárkový certifikát

Volání na bílou předplatitelskou linku je zpoplatněno zvýhodněnou sazbou 1,60 Kč včetně DPH za započatou minutu volání z pevné linky. Volání z mobilního telefonu je dle tarifu mobilního operátora.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2015 - 2018, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Zásady zpracování osobních údajů. Všeobecné smluvní podmínky. Práva subjektů údajů