Standardní předplatné: roční 1 352 Kč, půlroční 676 Kč

OBJEDNEJTE SI ROČNÍ PŘEDPLATNÉ TÝDENÍKU KVĚTY JEN ZA 1352 Kč A DOSTANETE DÁREK V HODNOTĚ 2299!

Dárek (pro objednávky od 8. do 21. 11. 2018): kávovar Tchibo Cafissimo mini v hodnotě 2299 Kč 

Připravte si lahodnou kávu plnou dokonale vyvážené chuti v pohodlí vašeho domova. Díky kompaktnímu, přesto jedinečnému espressu Cafissimo mini to zvládnete snadno a během chvíle. Cafissimo mini představuje kombinaci moderního designu, skvělých praktických funkcí a malých rozměru padnoucích do každé kuchyně. Nyní si můžete kdykoliv dopřát lahodné espresso, caffé cremu či překapávaný čaj a kávu jako z italské kavárny pouhým stiskem jediného tlačítka.

Vybrat si můžete barvu bílou - Kód: MINIBILY nebo černou - Kód: MINICERNY. Neváhejte, dárek zasíláme jen do vyčerpání zásob!

Pokud předplatné uhradíte do 9. 12. 2018, stihneme vám kávovar zaslat ještě před Vánoci.

dárek rok Květy 45/18

OBJEDNEJTE SI PŮLROČNÍ PŘEDPLATNÉ TÝDENÍKU KVĚTY JEN ZA 676 Kč A VYBERTE SI DÁREK V HODNOTĚ AŽ 629 Kč!

Dárek 1: Kvízová hra HOSPODSKÝ KVÍZ Hospodský kvíz je netradiční kvízová hra plná zajímavých otázek. Hra je inspirována fenoménem hospodských kvízů, které se odehrávají přímo v restauracích. Kvízová hra vznikla v úzké spolupráci s jedním z organizátorů těchto soutěží. Hra je vhodná od 15 let.

Dárek 2: Kvízová hra VLAJKY Zajímavá kvízová hra nejen o státních symbolech. Vlajky, státy, města, lidé a příroda. Poznejte vlajku, odpovězte na otázku týkající se daného státu a získejte body. Hra je vhodná od 10 let.

dárek půlrok Květy 45/18

Akce platí pro objednávky obdržené od 8. 11. do 21. 11. 2018. Neváhejte, dárek zasíláme jen do vyčerpání zásob. Půlroční předplatné musí být uhrazeno nejpozději do 28. 11. 2018. Dárky rozesíláme do 6 týdnů po úhradě na adresu plátce. 

Týdeník Květy - zpravodajský týdeník


Motto: Víme, co se děje kolem vás

Týdeník Květy je moderní zpravodajský týdeník, který přináší aktuální, ověřené informace, podrobné analýzy, komentáře a rozhovory s osobnostmi z domova i ze světa. Zaměřuje se na reportážní publicistiku, souhrnné zpravodajství a důkladně zpracované odborné formáty. Součástí časopisu je i rozsáhlá servisně–spotřebitelská sekce a vložený týdeník TV magazín s TV programem.

Titul vychází od roku 1834.

Redakční pilíře:

Aktuální publicistika
Reportáže
Analýzy
Názory a komentáře
Rozhovory, profily
Fotoreportáže
Ekonomika a byznys
Spotřebitelské testy
Zdraví a psychologie
Kulturní servis
Infografiky

Ke stažení:   Dárkový certifikát      Vánoční dárkový certifikát

Představujeme vám nový speciál Naše Československo -  Na pozadí 100. výročí vzniku vychází průvodce legendárními místy, ale i zcela moderními a novými turistickými cíli. 

speciál Naše Československo

Speciál Junior - pro zvídavé děti - si můžete koupit zde…  a ke každému Junioru dostanete zdarma spiner

speciál Junior

Speciál Týdeníku Květy - ZLATÉ ROZHOVORY  - V Týdeníku Květy se v minulosti objevila řada osobností, které z paměti lidí jen tak nevymizely. Právě na ty jsme se soustředili a navrch přidáváme několik nových, abychom se pokusili na úspěšnou tradici navázat. Na první pohled se může zdát, že přenést nejběžnější způsob komunikace, rozhovor, do podoby, kterou vidíte na stránkách časopisu, je vlastně jednoduché. Otázka – odpověď – tečka. Omyl. Má-li interview k něčemu vypadat, je třeba se na ně důkladně připravit. Redaktoři několika generací přinesli svědectví o práci, soukromí a často také třináctých komnatách řady významných osobností.

speciál Květy Zlaté rozhovory

Speciál Týdeníku Květy - LÉTO NA KOLE - Velké cyklistické putování po České republice. Tipy pro romantiky i rodiny. Přehled  historických i přírodních památek, tipy na ubytování, nejlepší cyklostezky a výběr doplňků pro všechny, kteří mají rádi kolo. Desítky map, rady odborníků, zajímavá místa. Koupit můžete zde…

speciál Květy Léto na kole

Volání na bílou předplatitelskou linku je zpoplatněno zvýhodněnou sazbou 1,60 Kč včetně DPH za započatou minutu volání z pevné linky. Volání z mobilního telefonu je dle tarifu mobilního operátora. Kč

Web: kvety.kafe.cz

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2015 - 2018, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Zásady zpracování osobních údajů. Všeobecné smluvní podmínky. Práva subjektů údajů